su kaçağı cihazla yer tespiti

Su kaçağı cihazla yer tespiti yapan tesisat firması İstanbul genelinde kameralı , akustik dinleme cihazı ve termal kamera ile hizmet veriyoruz. Su kaçakları cihazla tam yer tespiti için Çözüm Merkezi firmamızı tercih edebilirsiniz.

Cihazla su kaçağı yer tespiti yapan çatlak borunun yeri kameralı sistemle bulan ve onaran tesisat firmasıyız. Su kaçağının yerini cihazla bulan firmalar arayışınızda tam size göre bir tesisat firması var İstanbul genelinde değişmeyen fiyat garantisi ile servis veriyoruz.

Su Kaçağı Cihazla Tam Yer Tespiti

Su kaçağı cihazla yer tespiti için günümüzde kullanılan aletler hem müşterileri hem de firma çalışanlarını memnun etmektedir. Kaçak noktasını kırma dökme işlemi yapmadan bulan bu aletler zamandan kazandırdığı gibi yüklü bir tadilat masrafını da ortadan kaldırmaktadır.

Su kaçağı cihazla yer tespiti eski yöntemler ile yapıldığında günlerce süren bir iş çilesi haline gelmekteydi. Kaçak noktasının bulunması için bütün fayansların ve hatta duvarların kırılması gerekecek. Kaçak noktası bulunup tamir edilecek. Daha sonra ise zeminin ve duvarların yeniden yapılması için yeni bir usta çağırılacak. Yeni fayanslar alınacak ve zemin yeniden yapılacaktı. Yani günlerce süren bu işlemler ve cebinizden çıkan yüklü miktarda tadilat ve malzeme masrafı son teknoloji kaçak tespit cihazları ile tarihe karıştı.

Su kaçağı cihazla yer tespiti için kullanılan kameralar, dinleme cihazları, özel termal kameralar ve test pompaları bütün bu iş yükünü ve kaybedilen zamanı ortadan kaldırarak 2-3 saatlik kısa bir sürede kırıp dökmeden kaçak tespit çalışması yapmayı sağlamaktadır. Kullanılan bu cihazların her biri temiz su boruları, sıcak su boruları, pis atık su boruları ve kalorifer tesisatı için ayrı ayrı kullanılmaktadır. Yani her cihazın görevi farklıdır. Buda işin daha sağlıklı ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Su kaçağı cihazla yer tespiti için kullanılan cihazlar ile ustaların bilgi ve deneyimleri birleşince kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşılmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak adına her zaman yen cihazları kullanmayı tercih ederken firma çalışanlarımızın da bilgilerini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Su kaçağı cihazla yer tespiti için kullandığımız cihazlar ile ilgili her türlü bilgiye internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemiz içerisinde yer alan bilgilerde cihazların nasıl kullanıldıklarına dair her türlü bilgi sizlere sunulmuştur. Buda müşterilerimizin aklına takılacak olan sorulara cevap vermek için yapılmış olan bir çalışmadır. Ama kafanıza takılan başka sorular olursa yine bizlere internet sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi telefon numaralarımızı da arayabilirsiniz. Ayrıca firmamız diğer firmalardan farklı olarak yaptığı her işin garantisini 2 yıl boyunca sizlere sunmaktadır. Bu sayede de ilerde yaşayabileceğiniz tekrarlayan tesisat sorunlarında da yine bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment