cihazla su kaçağı bakımı

Cihazla su kaçağı bakımı yapan servis fiyatları yerleri nerede ? Çözüm Tesisat kameralı robot cihazlarla su arızası bakımı yapıyoruz. Ev ve iş yerlerinde gizli yer altında kalan su sızıntıları son teknoloji cihazlarla bulunuyor.

İstanbul genelinde 5 şube 9 servis aracı ile en hızlı servis veren firmayız. Cihazla su kaçağı bakımı fiyatları 99 TL dir bu normal daireler için geçerli fiyattır . Dublex , iş yerleri ve geniş alanlarda tespit ücreti değişmektedir.

Cihazla Su Arızası Bakımı Yapan Firmalar

Her işin bir kolayı vardır derler ya işte tesisat sorunlarında yaşanan problemleri çözmek için de en kolay yöntem cihazla su kaçağı bakımı yaptırmaktır. Cihazla su kaçağı bakımı tesisat içerisinde var olan ve gözle görülemeyen sizin için büyük bir sıkıntı oluşturan ve gözünüzde büyüttüğünüz o tamirat işini kısa sürede ortadan kaldıran bir işlemdir.

Tesisat sistemi zemin ve duvarlar içerisinde olduğundan bu sistem içerisinde yaşanan sorunları ortadan kaldırmak için fayansları kırarak tesisata ulaşılması gerekir. Tabi tesisat görünmediği için kaçağın olduğu yeri bulmak da zorlaşacak ve bütün fayanslar kırılmadan kaçak noktası bulunmayacaktır. Ama bütün bu fayans kırarak kaçağın olduğu yeri bulma işlemi çok eskilerde kaldı. Şimdi cihazla su kaçağı bakımı yapılarak kaçak noktaları herhangi bir kırıp dökme işlemi yapılmadan bulunmaktadır. Hatta kaçak bulunduktan sonra da kaçağın durumuna göre yine kırp dökmeden kaçağın olduğu yer tamir edilebilmektedir.

Cihazla su arızası bakımı yapılırken kaçağın olduğu noktayı bulmamıza yarayan ve işimizi kolaylaştıran aletler ise dinleme cihazı ve kameralardır. Bu aletler yardımı ile de evinizde bulunan temiz su boruları, kalorifer sistemi ve pis atık su boruları incelenebilmektedir. Zemindeki boruların incelenmesinin yanı sıra duvardaki borularda rahatlıkla incelenebilmektedir. Bu cihazların en güzel yanı ise ev sahipleri için büyük bir tadilat alanı oluşturmamalarıdır. Ev içerisinde herhangi bir şekilde kırıp dökme işlemi yapılmaz. Kalorifer tesisatındaki kaçakları bulmak için de parkelerin sökülmesine gerek kalmaz. Buda hem sizi tadilat ile uğraştırma işinden kurtarırken hem de cebinizden yüklü bir miktarda para çıkmasını da engelleyecektir.

Evinizde ve iş yerinizde yaşadığınız tesisat sorunlarından korkmayın. Böyle bir sorun yaşadığınızda vakit kaybetmeden cihazla su kaçağı bakımı yapan ve işinde uzman olan kaliteli bir tesisat firması ile görüşün. Biz firma olarak cihazla su kaçağı bakımı için en iyi cihazları kullanarak kaçak sorunlarını kısa sürede çözmekteyiz. İnternet sitemizde yer alan numaralardan bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Firma çalışanlarımız kısa sürede size dönüş yaparak istediğiniz gün ve saatte evinizde olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment