Kalorifer tesisatındaki su kaçağı nasıl bulunur

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı nasıl bulunur ? Özel kapatıcı kimyasallar sayesinde kırmadan dökmeden onarım servisi alabilirsiniz. Su kaçağı nasıl bulunur diye dert etmeyin işi uzmanına bırakın.

kırıp dökmeye son

Kombi Kaçak Giderici Kimyasal

Çözüm tesisat kalorifer tesisatı su kaçağı durumunda kapatıcı kimyasallar kullanarak garantili olarak sorunu gidermektedir. Kombi veya kalorifer tesisatında kaçak var ise kombide su azalması olur kazandaki su çabuk biter. Eğer sizinde kombiniz su eksiltiyor ise kaçağın olduğuna kesin gözüyle bakabilirsiniz. Belirtileri bazen hiç yoktur bazende parke kabarması ve duvarların yerden bir metereyi aşmayacak şekilde nemlenmesine neden olmaktadır. Kalorifer su kaçakları nadirde olsa alt katın tavanına akar çözümü ise eskiden çok zordu şimdi ise kapatıcı kimyasallar sayesinde çok kolay oldu. Ancak dikkat edilmesi gereken hususlar yerine getirmeldir bunlar kaçak giderici kimyasalın uygulanacağı tesisat mutlaka temiz olmalıdır kireç , tortu , pas ve çamurlaşma olan tesisattaki ilaç o pislikleride içine alarak kombi tesisat tıkanmalarına neden olur. Bu nedenle işinin eğli uzman kişilerce kimyasalın uygulanması gerekir piyasada pek çok ilaç firması kaçak kapama sıvısı üretmiştir bunlardan bazıları gerçekten işe yaramıyor.

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı nasıl bulunur konulu yazımızın sonuna geldik bize İstanbul semtinin tüm ilçelerinden ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment