borudaki kaçağı gösteren kamera

Borudaki kaçağı gösteren kamera sayesinde pimaş borusu içinde su kaçağı ve pvc su borusunda oluşan su kaçakları 99 TL fiyatla bulunuyor. Çözüm Merkezi su kaçağı nasıl bulunur sitesini kurmasındaki amaç bu tür sorunlar başına gelen internet kullanıcılarını çözüm su kaçağı tespit firması ile tanıştırmak.

Pis atık su borularındaki kaçak noktalarını bulmak oldukça zordur. Kaçağın olduğu yeri bulmak için boruya verilen herhangi bir zarar atıkların dışarı çıkmasına neden olarak ev sahiplerine zor anlar yaşatabilir. Bu nedenle borudaki kaçağı gösteren kamera ile kaçağın olduğu noktayı tespit etmek en doğrusudur.

Tesisat Boru Kaçağı Gösteren Kameralar

Pis atık su boruları içerisindeki atıklar nedeniyle kaçak noktasını zemin üzerinden akustik dinleme cihazı ile tespit etmek mümkün değildir. Boru içerisindeki atıkların çıkardığı ses nedeniyle dinleme cihazı ile kaçağın çıkardığı sesi duymak mümkün değildir. Kaçağın olduğu noktayı tespit etmek için yapılabilecek en iyi şey boruların içini görüntülemektir. Bunun için ise borudaki kaçağı gösteren kamera kullanılabilir. Borular içerisindeki kaçak noktalarını bulmak için çamaşır makinası, lavabo, klozet ve banyo gibi noktaların giderleri kullanılarak kameralar borular içerisine gönderilir. Bunun için ince bir kablo ucuna yerleştirilmiş olan kameralar kullanılır. Kablolar borular içerisinde kolaylıkla hareket edebilecek şekilde esnektir. Bu esneklik sayesinde boruların içerisindeki her bir nokta detaylı bir şekilde görülebilir. Bunun yanında kamera ve kablo borulara hiçbir şekilde zarar vermez. Bütün bunların yanı sıra borudaki kaçağı gösteren kamera sayesinde kırıp dökme işlemi yapmadan kaçak noktası tespit edilebilir. Bu sayede hem gereksiz yere bir masraf oluşmaz hem de kaçak noktası tespit edilirken borulara zarar verilmez. Kullanılan kameralar ile bütün tesisat en ince ayrıntısına kadar kontrol edilebilir. Tesisat içerisindeki kaçak noktası bulunduktan sonra ise zemin veya duvarda kaçağa en kısa şekilde ulaşılabilecek bir alanda kırma işlemi yapılır. Buradan kaçağın olduğu noktaya ulaşılır ve gerekli tamirat işlemi yapıldıktan sonra bu alan ustalarımız tarafından tekrar kapatılır. Bu şekilde size temiz ve kullanışlı bir tesisat bırakarak evinizden ayrılırız.

Borudaki kaçağı gösteren kamera sayesinde kaçak noktalarının tespiti ve tamiratı birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler sonrasında firma olarak sizlere 2 yıl garanti hizmetini de sunmaktayız. İleride yaşanabilecek sorunlarda yine firma çalışanlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Su kaçağını gösteren cihaz ile yaptığımız kaçak tespit çalışmalarını ise 99 -150 TL arasında bir ücret ile yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment