Su Kaçağı Gösteren Cihaz

Su kaçağı gösteren cihaz ile ev ve iş yerlerinde meydana gelen beton altı su kaçaklarını kırmadan dökmeden bulabilirsiniz. Su kaçağı nasıl bulunur diye kendinize dert etmeyin bu cihazları profesyonel şekilde kullanan Çözüm Tesisat firmamız İstanbul genelinde servis vermektedir.

Su Kaçağını Gösteren Cihaz İstanbul

su kaçağını gösteren cihaz

su kaçağını gösteren cihaz

Su kaçaklarını gösteren cihazlar bina içinde ve dışında su arama cihazları ile su kaçağı yer tespiti yapmaktadır. Toprak altından devamlı su gelmesi ve devamlı çamurlu kalan toprak gibi problemleriniz mi var? Komple bir kepçe ile toprağın kazılmasına gerek kalmadan su seslerini özel cihazımız ile dinlenmesi ile doğru noktanın bulunmasına ne dersiniz? Su kaçağı gösteren cihaz kullanarak su arama cihazlarında özel mekanizmalar ile su kaçağı tamiri yapıyoruz. Az önce bahsettiğimiz cihazın bir değişiği ise betonun veya benzer parke, fayans gibi yapıların altındaki sesleri dinlemeye yarar. Diyelim ki sürekli sıcak suyun yer aldığı borular var ve kısmi sızıntı içerisinde olduğunu düşünelim. Veyahut şebeke borularında delinme veya yırtılma var ve yoğun su çıkışları yer alıyor. Burada aranması gereken küçük de olsa su gürültüleri bina içinde var mı? Bu cihaz ile hem dinlemesini ekibimiz yapar, hem de cihazın kendi araştırması ile analizlerin program ile tamamlanmasını takip ederiz. Mutfak zemininde birkaç delik açmasına rağmen sızan bölgeyi bulamayan amatör firmalar ile artık daha fazla uğraşmayın ve bizi arayın.

Su kaçağını gösteren cihaz işlemleri ile yüksek basınç sorunu olan şebeke borularında su arıza tespiti uygulanmaktadır. Bazen yırtılmaların sebepleri budur. Bazen içten başlayacak çürüme gibi olasılıklar yer alabilir. Beton parçacıklarının sivri uçları dıştan su borusunda delik açabilir, fakat bahsettiğimiz teçhizat ile başarı kaçınılmazdır.

Be the first to comment

Leave a comment