su akıntısı hangi yönden geldiğini bulma

Su akıntısı hangi yönden geldiğini bulma çalışmaları yardımcı cihaz kullanmadan yapılması mümkün değildir. Tavan eğimi ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterebilir kesin sonuç almak bu şekilde mümkün değildir. Ancak profesyonel cihaz kullanarak akıntının nereden olduğunu bulabilirsiniz.

Su akıntısı alt kata var ise nereden olduğunu anlamak için çeşitli araştırmalara girmiş olabilirsiniz . Su akıntısı hangi yönden geldiğini bulmak için çeşitli cihazlarımız var bunlardan faydalanmak için Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubelerimizi arayabilirsiniz.

Su Akıntısı Nereden Geldiğini Bulma

Su akıntısı hangi yönden geldiğini bulma iş yerinde su kaçak bulma yapan firmadır. İş yerinde pis, temiz su kaçağı bulunması gibi farklı adımları her zaman uygulayabiliriz. Tuvalet, lavabo suyu alt kata akıyor, banyo, mutfak temiz su borusundan alt kata kaçak var gibi iki farklı konuyu binayı, fayansı, duvarı kırmadan nasıl su sızıntısı bulunur konulu adımlarımızı hemen anlatalım.

Su akıntısı hangi yönden geldiğini tespit etme iş yeri su tesisat borusunda kırmadan kaçak bulan tesisatçıdır. İş yeri bina su tesisatında kaçak su tespiti için bu sistemleri analiz edecek cihazlar kullanılması gerekir. Yani betonun kırılması gider kanallarında kaçak bulma çalışması için de yapılmaz. Araştırma safhasında kesinlikle iş yerinde ıslaklık, rutubet, su akıntısı, duvarda sararma, fayanstan su gelmesi gibi pek çok adım incelenir ve su sayacının doğru çalıştığının kontrolü, test pompası ile basıncına bakılması adımları atılır. Ayrıca iş yerinde alt kata su kaçağı sorunlarını bazen ses dedektörü ile dıştan ses analizi yaparak, dalgaların nereden geldiğini de görebiliriz. Tıpkı tuvalet, lavabo giderinde kaçak bulma makinesinde olduğu gibi kameralı su kaçağı tespiti sisteminin kanal içinden görüntü alması gibi adımlarla da atık kanallarını araştırabiliriz.

Su akıntısı hangi yönden geldiğini bulma iş yeri su sızıntısı, kaçak bulma sistemleri olan servistir. Yapılan işleme bazen su sızıntısını durduran ilaç, kimyasal kullanımı ile kaçak alanınki küçük damla bölgelerinin kapatılması veya kırılacak küçük bir bölge ile arızalı alanda hızlı ve kaliteli tamirat, onarım ile devam edebilir ve her işlemimiz garantilidir.

Be the first to comment

Leave a comment