Beykoz Kavacık Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Kavacık su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı ustalarımız kırmadan obot makianlı cihazlarla su kaçağı bulma ve onarım servisi vermektedir. Su kaçağı nasıl bulunur diye kendinize dert etmeyin.

Kavacık su kaçak bulma

Kavacık Cihazla Su Kaçağı Bulma Servisi

Beykoz makinalı cihazla su kaçağı bulma işlemlerimizde vakit kaybı olmadan tüm müşterilerimize servis imkanı sunuyoruz. Özel Kavacık su kaçağı bulan firmalar kapsamında elektronik sistemlere yatırım yapan bir firmayız ve farklı örnekler ile neler yapabildiğimizi sizlere anlatalım. Beykoz Kavacık su kaçağı tespiti özel yazılım ve el bilgisayarları ile analiz yapmaktadır. Örneğin, mutfak bataryalarına ait olan şebeke borularında su kaçağını bulan bir cihazı bu aşamada kullanabiliriz. Yaptığımız ise duvar içine döşenmiş bu boruları dıştan dinlemektedir. Zeminlerde de işe yarar, ayrıca toprak altına döşenmiş su borularındaki sızıntı yerini kırmadan, zarar oluşturmadan bulmamızı sağlar. Bu sayede doğru noktalarda matkap ile vurarak çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda farklı bir teknik ise genelde banyo ve mutfak duvarlarında sıcak su sızması, akışı gibi sorunları anlamamızı sağlayan termal cihazlardır. Bizim yaptığımız ilgili kameranın yüzeylerde kalmasını sağlamaktır. Bir nevi sıcak alanlardaki röntgenin çekilmesi diyebiliriz. Tüm işlemlerde örneğin bir banyo için 10 dakikaya kalmadan tamamlanır. Ne kadar sızma yeri varsa ivedilikle bulunur ve bazı testler daha yaparak hemen matkap ile kırma işleminden sonra parça değişimi sürecine geçeriz.

Beykoz Kavacık su kaçağı tespiti olarak kameralı su kaçağı tespiti ile atık kanalı içine bakarak lağım borusunda patlama, yırtılma, kırılma şikayetlerinde zararsız analiz sunmaktadır. İlgili lağım borusu değişimi ve duvar, fayans onarımı dahil tüm ihtimallere yönelik doğru kararlar için bizi arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment