Kavacık Su Kaçağı Tespiti 0216 612 55 90

Kavacık su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı bulma cihazlarına sahiptir bu sayede sızıntı yapan boru noktasal olarak bulunur. Su kaçakları bulma konusunda modern teknik cihazlar kullanmaktayız.

Kavacık su kaçakları tespiti ile boru eğimlerinin neden olduğu kireç ve atık birikmesi gibi faaliyetleri bile gerek içten gerekse boru dışından cihazlar ile ölçüm yaparak bulmaktayız.

Kavacık Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Kavacık su kaçağı tespiti personellerimizin ev içinde birkaç tane bulunan batarya ve alakalı musluklara ilişkin hangi marka model olursa olsun teknik bakım, onarım, sızdırma Kavacık su kaçak bulmaproblemlerine son verecek müdahaleleri devam etmektedir. Akış halindeki suların durması her ne yaparsanız yapın imkânsızdır. Çareyi bazen vanaları kapatmak sureti ile bulsanız bile o tesisatı mutlaka gün içinde kullanmanız için açmanızda gerekmektedir. Basit gibi görünse bile problem çok farklı olabilir. Çünkü 10’larca olasılık bu problemin kaynağı olabilir. Salmastra contasının son durumu ilk haline göre yırtılmış bir miktarda eskimiş şekilde olabilir. Bazen diskli alanın arasına kireç girer ve karıncalanmış şekle bürünebilir. Contalar tam tutmayabilir. Özellikle genelde ilk düşünülen “contayı değiştirir kurtulurum” şeklindedir. Fakat içinde 10’dan fazla parça var ve hepsinin aynı şekilde takılması gerekiyor. Contayı değiştirirken uygun ebatta ve aynısından takılması gerekirken tam olarak yerine oturtulması gerekiyor. Kısacası biz bir takım teknik terimler anlattık fakat en iyisini ve kaliteli çalışmayı ustalarımız hakkıyla yerine getirecektir.

Kavacık su kaçağı tespiti servisi olarak duvarları rastgele delerek işlem yapmaktansa veya tüm zemini kırmaktansa o hatları hasar vermeden, zarar görmesine izin vermeden incelemeyi cihazlar ile yapan nadir firmalardan bir tanesiyiz.

Be the first to comment

Leave a comment