Su Kaçağı Bulmak İçin Kullanılan Cihazlar

Su Kaçak Bulma

Su kaçağı bulmak için kullanılan cihazlar görüntüleme ve dinleme sistemleri üzerine kuruludur. Su kaçağı nasıl bulunur şimdi sizlere belirtmek istiyoruz Çözüm Tesisat firmamız kamera sistemleri ve dinelme cihazları ile servis vermektedir.

Su Kaçağını Bulmada Hangi Cihazlar Kullanılır

İlk olarak su kaçağı dinleme cihazlarından bahsedeceğiz bu anlaşılığı üzere ses dalgalarına bakarak su arızasına ulaşılmaya çalışır. Eğer ses dalgazsı az ise manuel veya otomotik su test pompalarından faydalanır burda amaç kaçağa hava vererek daha fazla ses çıkartmasını sağlamaktır. Piyasada pek çok marka ve model kaçak su dinleme cihazı vardır. Bunlardan kulağınıza uygunu seçmek sizin elinizdedir. Görüntüleme cihazları atık su gider borularında oluşan kırık çatlakları görüntülemek için kullanılır. Tuvalet gideri, lavabo gideri ve küvet gideri içine salınan sustalı kamera sistemi tam 20 metereye kadar görüntü vermektedir. Su kaçağı bulmak için kullanılan cihazlar temeli budur ancak termal kamerada sıcak su borularındaki kaçakları noktasal olarak bulmakta yardımcıdır.

Su kaçağını bulmak için kullanılan cihazlar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Sizinde evinizde veya iş yerinizde bir su kaçağı problemi varsa bizi arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment