Yenibosna Tesisatçı

kırmadan su kaçağı tespiti

Yenibosna tesisatçı olarak su tesisat arızalarında bir telefon kadar yakın olan servisimiz gelişmiş tesisat teknolojisini kullanmaktadır. Alt kata su kaçağı var yeri belli değil mi ? Öyle ise panik etmeyin firmamız kamera sistemleri ile boruyu görüntülüyor ve arıza tespiti yapıyor böylece fazladan bir yer kırılmadan sadece sorunlu yeri tespit edip gereken onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapıyoruz.

Yenibosna tesisatçı olarak teknoloji su kaçağı bulma cihazları ile sınırlı değil yine kırmadan kanal açma makineleri ile tıkalı gider borularını açıyoruz. Etrafı kirletmeden kısa süre içerisinde lavabo , küvet , çamaşır makinesi ve tuvalet tıkanıklığı açılır.

Yenibosna Su Tesisatçısı

Yenibosna semtinde oturanlara müjde kalifiye tesisatçı artık hizmetinizde son teknoloji donanımları ile semtimize hizmet veriyoruz. Yenibosna su tesisatçısı olarak makine sistemleri ile petek temizliği yapıyoruz. İyi ısıtmayan petekler artık canınızı ve cebinizi sıkmasın ayrıntılı bilgi için iletişim sekmesinden bizimle irtibata geçiniz.

Ve tüm su tesisatı arızaları için arayabileceğiniz bir servis olan firmamızın bazı servisleri ise şöyledir ; İç takım değişim ve satışı , duşa kabin montajı , lavabo montajı , su tesisatı çekimi ( sıva altı veya sıva üstü) musluk değişimi ve aklınıza gelebilecek su tesisatı problemleri için bizi arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment