su kaçağı bulma yöntemleri

Su kaçağı bulma yöntemleri bireysel olarak yapılacaksa kırarak bulmaktan başka çare yoktur ancak gelişmiş tesisat teknolojisini kullanan firmamız tarafından arızanın noktası kırılmadan bulunmaktadır.

Su kaçağı bulma aşamları ; temiz su tesisatı test edilmesi bir test pompası aracılığı ile ( elektronik veya manuel olabilir) tesisata sızdırmazlık testi uygulanması ilk kullanılan yöntemdir buradaki amaç temiz su borularında sızıntı var mı yok mu kontrol etmektedir. İkinci yöntem ise gider bağlantı boruları gözlem kamerası ile kontrol edilmesi yani küvet,tuvalet ve çamaşır makinesi giderleri bir kamera yardımı ile görüntülerinin alaınmasıdır. Son olarak kullandığımız su kaçağı bulma yöntemi ise termal kamera ile izoasyon ve sıcak su tesisatının kontrol edilmesi.

Firmamız bu uygulamaları tam olarak yapmaktadır dikkat edilmesi gereken İnternet üzerinden ucuz fiyat vererek servis vermeye çalışan şahıslardır. Kullandığı cihazın ne olduğunu bile bilmeden uydurma cihazlarla servis vermeye çalışan bu tesisat dolandırıcılarına dikkat ediniz. Temiz su tesisatı şu kadar pis su tesisatı tespiti şu kadar eve gelince işler değişiyor. Biz tek bir tespit ücreti uygulayarak hem temiz su tesisatını hem pis su tesisatını hemde suyun izolasyon kaçaklarını kontrol edebiliyoruz.

İstanbul geneli su kaçakları tespit servisi veren firmamız gelişmiş su kaçağı bulma yöntemleri kullanmaktadır. İletişim bölümünden sizlere en yakın servis telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Garanti süremiz bir yıldır arıza tekrarı durumunda ücretsiz servis veriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment