Evimden Alt Kata Su Akıyor Ne Yapmalıyım

Evimden alt kata su akıyor ne yapmalıyım ? Sorunu kökünden halletmeye gönüllü uzmanlarımız ve son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımızla hizmetinizdeyiz. Su kaçağı nasıl bulunur diye dert etmeyin hemen bizi İstanbulun neresinde olursa olsun arayın.

alt kata su kaçağı var

Alt Kata Su Kaçağı Var

Alt Kata Su Sızıntı Problemi Var

Kırmadan kameralı cihazlarla su kaçağını nokta atışı buluyoruz akustik dinleme , gider borusu görüntüleme ve termal kamera sistemleri ile ev ve iş yerlerinde gizli su kaçaklarını buluyoruz. Evimden alt kata su akıyor ne yapmalıyım sorununu çözüme kavuşturuyoruz. Cihazlı su kaçağı tespiti ile garantili su sistemi sızıntısı onarımı veya değişimini sunmaktayız. İşlemlerde kameralı su kaçağı tespiti ile şu anda aklınıza ne kadar sıhhi atık kanalı geliyorsa onların içinde gözlem yapmak vardır. Atık kanallarını kamera başlığına takılacak açıcılar ile kırmadan temizleme gibi yaklaşımlarımız vardır. Örneğin, lavabo içini su püskürtme robot cihazı ile veyahut tuvalet gibi kanallarda açıcı çelik başlıklar ile her türlü sorunları bir an önce yok olmasını sağlayabiliriz. Sızıntı yerini ise görür ve ona göre doğru kararlar alırız.

İstanbul su kaçağı tespiti ile iş yerinde kırmadan, dökmeden, gün içi tamamlanabilecek su kaçağı bulma işlemlerimiz her zaman vardır. Ev, apartman, kapalı alanlar hatta toprak altında sızıntı yerini bulmak gibi işlemlerde mevcuttur. Örneğin banyoda veya lavabo sistemlerinin olduğu bölgedeki bir temiz su borusu sızıntısı varsa oradaki damlamalar alt kat veya ilgili yan odalara gelebilir. Damlama düzeyinde ise yani pek su sesi yoksa bizim yaptığımız basınç testleri uygulayarak bunu doğrulamak ve kapatıcı sıvılar ile yeniden düzgün çalışmasını sağlamaktır.

Çözüm Tesisat su kaçağı bulma ile apartman ana su borusu patlaması, damlatması, bodrumu su basması gibi konularda da su kaçağı bulan tesisatçı ile doğru kararlar ve çözümler sunulur. Geniş çaplı alana dâhil yayılabilecek sızıntılarda sıkıntısız yer tespitinde beton kalıpların altındaki seslerden yola çıkarak yerlerini bulma gibi yaklaşımlarımızda vardır ve hepsi üst düzey çalışmalardır.

Be the first to comment

Leave a comment