Ataköy Su Kaçağı Tespiti 99TL 674 69 83

Ataköy su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamızda kamera sistemeri ile su kaçağı bulma sadece 99 TL dir. Su kaçağı nasıl bulunur ? Kırmadan kameralı sistemle bunursa fazladan onarım masrafı çıkmaz.

Su Kaçağını Bulan Tesisatçı

ataöyde su kaçakları bulanAtaköy su kaçağı tespiti kuruluşumuzca klozetlerde yer alan rezervuarlara ilişkin kaçak oluşumlarının tespiti ve onarımına yönelik hizmetlerimiz verilmektedir. Rezervuarların iç kısmındaki parçalar oldukça hafif ve tek bir bütün halinde dışarı çıkartılabilir. Komple sökülmesinden sonra hasarlı yani sızdıran bölüm mutlaka onarılması gerekmektedir. Ataköy su kaçağı tespiti teknisyenlerimiz ile vidaların takılmasından sonra rezervuara ilişkin şamandıranın monte edilmesi ve onarılma işlemleri yapılmaktadır. Aslında arızalı kısımda yedek parça bulunmaması veyahut pek işlevsel olmayacağının düşünülmesi direkt birebir değişim olasılığını oluşturur. Bu 100 TL ve üzerinde bir malzeme değildir ve direkt değişim ile gerçekten hem hesaplı olacak şekilde hem de klozetlere gereksiz yere akan sızıntılardan tamamen kurtulmanız söz konusudur. Anlatmak istediğimiz onarım yapılsa, yeni parça alınabilecek düzeyde bir masraf yapmanız ile birlikte eş değer bir görünüme sahip olacağıdır. Ayrıca klozeti besleyen, rezervuar içine gelen sulardaki miktarda sınırlama getiren ve tankların tamamen taşmasının önüne geçen basınç topuna dikkatli şekilde incelemek gerekecektir. Bu plastik bir oyunca topa benzemesi ile birlikte eğer içine su geçerse veya delinmişse doğru tespit yapamayabilir ve daha az su gelmesi veya tankın direkt taşıp etrafı ıslatması gibi olasılıklar oluşabilir.

Ataköy su kaçağı tespiti sizlere en gelişmiş teknikleri sunuyor ve her türlü kaçaklara karşılık eğer sistemlerimizde iç çap bölmesinden eğer ilerlememize izin veriyorsa kesinlikle onları kapatmak için özel kimyasallarımızın da kullanmak amaçlı yanımızda getirebileceğimizi eklemek istiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment