Tesisat Arıza Tespit Cihazı

Tesisat arıza tespit cihazı kullanarak su kaçağı tespiti yapan firma Çözüm Merkezi Avrupa ve Anadolu Yakasında makinalı robot cihazla servis vermektedir. Evinizde meydana gelen su sızıntısı ister temiz olsun isterse pis biz buluyoruz.

Sıradan tesisatçıların cihazları olmadığı için kırma dökme eğiliminde bulunurlar sonuç olarak daire tesisatı ve fayansları yenilir buda size ekstra masraf olarak karşınıza çıkar. Bunun önlemini noktasal tesisat arıza tespit cihazları kullanan tesisatçıları arayarak alabilirsiniz.

Tesisat Arıza Tespiti Yapan Tesisat Firmaları

Su tesisat arıza tespit cihazı kullanılarak su kaçağı bulma işi yapan tesisat firmaları başında Çözüm Merkezi gelmektedir. Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 ve Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz. Gsm üzerinden internete girenler nuamraları tıklayarak direkt olarak bizi arayabilir. Alt kata olan su akıntıları hepimizin başına gelmiştir alt kat komşunuz ile empati yaparsanız bu pek hoş bir durum olmadığını görürsünüz. Tesisat arıza tespit cihazı borudan suyun ilk aktığı ve beton içinde suyun ilk döküldüğü yerleri bulmada kameralı tesisat kaçağı tespiti ideal seçim olabilir. Kamera sensörü arasında kızıl ötesi çok sayıda dalga yayılması ve duvara çarpıp geri gelmesi anında oradaki ılık veya sıcak suların geçtiği boru sistemlerinin denetlenmesi ve su kaçağı bulma işlemleri yapılmaktadır. O derece ileri düzey bir çalışmadır ki beton içinde biriken sıcak suların yerlerinin bulunabileceği gibi suyun aktığı boruların da yerlerini saptayabiliriz. Bu şartlar altında tahribat minimuma iner ve yeteri kadar tadilat yapar ve oraları da onarabiliriz.

Tesisat arıza tespit cihazı inşaat malzemesinin tıkadığı veya kırdığı tuvalet, lavabo kanallarında kırılan borularda kalıcı onarım yapabilecek tesisat kaçağı bulan firmalar bir ekiptir. İşin uzmanı ve birinci sınıf cihaz sistemi denilince bu alanda robot cihazın kamera aparatının çalıştırılması gerekir. Lağım borusu içindeki tüm oluşumları görebiliriz. Atıklar birikir ve bir aparat takıp temizlemeye geçeriz. Plastik sisteme ait zaaf veya tahribat varsa onlar kameraya yansıyacak ve yerlerini de bulabileceğiz. Lağım borularında yalnızca kırılmış boruyu cihaz ile arayarak zararsız bulma ve onarım işlemleri bu kadar kalıcı ve başarılı sonuçlar ile bitebilir.

Tesisat arıza tespit cihazı su eksilmesi yapan borularda ses teknikleri tesisat kaçağı bulan tesisatçı bulabilir. İlk işlem yüzey seslerinin geldiği yerde akustik cihaz ile yüzey taraması yapmaktır. Seslerin yoğunlaştığı kısımlarda kısa bir çalışma zaten oradaki tüm problemleri ortaya koyacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment