Fayans Kırma Yapmadan Su Kaçağı Bulma

Fayans kırma yapmadan su kaçağı bulma firması olaran Çözüm Merkezi kamera cihazları ve dinleme yaparak yer tespiti yapmaktadır. Su kaçağı nasıl bulunur diye kendinize dert etmeyin hemen bizi arayın İstanbul geneli servis hizmetimiz vardır.

Sıradan tesisatçılar fayansları kırarak su kaçağını bulmaya çalışır diğer tesisatçılardan farkımız kullandığımız cihazlardır. Olmadık yerleri kırmadan dökemden sadece akıntı yapan yeri bularak su kaçağını buluyoruz.

Fayans Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Fayans kırma yapmadan su kaçağı bulma hasar almış su borularının dikkatli ve hatasız bulunmasında adım atabilecek güvenilir su kaçağı bulan firmalar olarak temel sorunları çözmek için yanınızdadır. Tamir yapılması gereken su sayaçları, bataryaya gelen suların hafif kirli olması ve bunların araştırılması dahil bizleri arayabilirsiniz. Acilen çözülmesi gereken bir pek binada yer aldığını düşündüğümüz bir problemi anlatalım. Fayans kırmadan su kaçağı bulma su tesisatında tamirat yapmak için doğru ve kırmadan kameralı su kaçağı tespiti gibi sistemleri denemektedir. Sayısız kere bu çalışmalar üzerinde binalarda su sızıntıları araştırması yaptık. Kombideki şebeke suyu ısınır ve su borularında aynı sıcaklık hissedilir. Petek içlerinde ise hazırda su vardır ve bunun ısıtılması yapılır. Her iki sistemde kapalıdır. Batarya açılmadan veya petek kenarından suyunu almadan dışarı çıkmaz. Elbette zemindeki petek borusundan alt kata su sızması vakası varsa o başka diyebiliriz. O yüzeylerde ıslanma olabilir. Termal kamera tutulur ve yüzeyde ısı bakımından sızma yerleri görülür. Alakalı boru durumu, su iletim hatları, bataryalara sunulan sular dahil hepsinde kaçakları bu cihaz ile görsel yönden teyit edeceğimiz şekilde uygulayabiliriz.

Fayans kırma yapmadan su kaçağı bulma mutfak döşemesini kırmadan su kaçağı bulan tesisatçı ile sızdırma yapan ve sızdırma yapmayan su tesisatı arasındaki farkları su kaçağı tespit cihazı ile bulmaktadır. Çözümleme ve doğruluk oranı yüksek olan bu sistemler ile yalnızca ses yoğunluğuna yönelik ses detektörü taraması ile zemindeki tüm su tesisatında betonun ıslanmasına neden olan boruları noktasal bulabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment