şişli su kaçağı tespiti

Şişli su kaçağı tespiti yapan yer ve tesisatçı arıyorsanız doğru yerdesiniz ferah mahallesinde bulunan hizmet noktamız ile Şişli semtine tesisat arıza bulma hizmeti vermekteyiz. Su kaçaklarında noktasal tespit imkanı sağlayan firmamız size bir telefon kadar uzaklıkta bulunuyor.

Nokta Tespiti ve Tamiri

Şişli Su Kaçağı  ( 0545 385 93 94 )

Şişli Su Kaçağı ( 0545 385 93 94 )

Arızalı olan bölümü nokta atışı olarak bulunması durumunda diğer sağlam olan fayanslar kırılmayarak size ek tadilat masrafları çıkartmıyoruz. Şişli su kaçağı tespiti için merkez telefonlarımızı veya direk şube telefon numarasını arayabilirsiniz ( 0212 521 13 86 ) . Çözüm Merkezi 1998 yılından günümüze su arıza tespit servisleri vermektedir gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte sizlere daha iyi servis hizmeti vermek adına daha gelişmiş cihazlar kullanmaktayız. Evet firmamızda başka bu işi yapan veya yapmaya çalışan firma ve şahıslar var peki bu hizmeti alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor muydunuz ? Hizmet alacağınız firma size garanti vermeli sözde değil yazılı olarak fatura kesilmelidir yapılan işler hakkında rapor tutulmalıdır. Pek çok İnternet sitesinde güzel resimler görebilirsiniz firma kendi personelinin yaptığı işleri siteye koyabiliyor mu ? Çalışanlar taşeron mu yoksa SSK lı şirket çalışanı mı ? Bunların hepsi kurumsallığın göstergesidir ve kurumsal olarak alacağınız hizmetin karşılığı da kurumsal olacaktır.

Çözüm Merkezi Avrupa ve Anadolu Yakasında bulunan ofislerimiz ile garantili olarak su kaçağı tespiti ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Şişli su kaçağı tespiti servis bölgemizi arayarak aynı gün içinde su arızalarının bulunması için bizi arayabilirsiniz. Su kaçaklarının cihazla bulunması durumunda tadilat masraflarını en aza indirgemiş olacaksınız. İstanbul geneli servis hizmeti veren firmamız Şişli su kaçağı bulma servisini kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment