sultanbeyli su kaçağı bulma

Sultanbeyli su kaçağı bulma konusunda uzman firma Çözüm Merkezi kameralı sistemle su kaçağı tespiti sadeece 99 TL dir. Su kaçağı nasıl bulunur elbette kırmadan kamera sistemleri ile yoksa diğer tesisatçılardan bir farkımız kalmaz.

Evinizde veya iş yerinizde su sızıntısı mı var ? Komşu ile aranız açılmasın kırmadan dökmeden kameralı sistemle arızalı olan borunun yerini dedektör kameraları ile tespit ediyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Bulma Cihazları

Sultanbeyli su kaçağı tespiti ile geri tepme yapan, su miktarı azalan, koku yapan sifon sistemleri için bizleri arayınız. Farklı tesisat sistemleri için problemler ve tuvalet, pisuar, WC, klozet, lavabo kaçakları içinde aramamaktan çekinmeyiniz.

Sultanbeyli su kaçağı bulma ekiplerimizin amaçlarından bir tanesi tesisatı onarırken dizayn ve dış görünüş anlamında kalitesinden, tasarımından ödün vermemeye çalışmaktır. Atık sistemlerdeki maddeleri yok etmek ve kanalizasyona karışmasını sağlamak için sifondaki suyu kullanırız. Buradaki su eksilmeleri olduğu zaman konuyu geçiştirmek ve taharet musluğundan tas ile su alıp dökme işlemine geçmenizi biz önermiyoruz. Çünkü problemin üzerine gidilmesi faydalı olacaktır. O andan itibaren bizleri ararsanız eğer olası kaçak şikayeti için sizleri bilgilendirebilir ve binanızı ziyaret edebilirsiniz. Söz gelimi olarak diyelim ki sifonu o şekilde bıraktınız ve musluk ile su dökmeye devam ettiniz. Sizce sifondan sürekli damla damla şeklinde akan su nereye gidiyor olabilir? Beton mutlaka o suyu içine çekecek ve iyice dolduğu zaman alt kata doğru yavaşça akmasını sağlayacaktır. Bu sadece sizlerin tesisatı kullanmadaki sıkıntınız değil alt kat komşunuzun da sıkıntısı olacaktır. Sifondaki sızıntılar genelde gövdedeki çatlama, conta eskimesi ve biraz da yarılması ihtimallerini ön plana çıkartmaktadır. Sifondan akacak olan su sesinden çok bir miktar havanın yer alması ve yoğun gürültülü akması ile hemen kapatabileceğiniz bu sistemi onarmak çok zor değil ve daha fazla bilgi için bizleri arayınız.

Sultanbeyli su kaçağı bulma olarak duvarlardaki kabarmaların mikropların üreme yerleri olabileceğini unutmamanızı öneriyoruz. Bu kabarmanın sebebi üst kattan gelen sulardır. Belki duvarda sizlerin tesisatı varsa bunlarda neden olabilir ve çaresi Çözüm Merkezi dir.

Be the first to comment

Leave a comment