erenköy su kaçağı tespiti

Erenköy su kaçağı tespiti ve onarımını yapan tesisatçı artık var en ekonomik fiyatlarla su kaçağı bulma işlemi yapıyoruz. Su kaçakları nasıl bulunur ; son teknoloji cihazlarımızla etrafı kırıp dökmeden bulunur.

Eskiden sızıntı bulma çalışmaları suyun çıktığı bir kaç noktadan kırılarak bulunmaya çalışılırdı şimdi ise su kaçağı tespit cihazları ile kırmadan bulunuyor. Şimdi bizi arayın alt kata damlayan su damlacıklarından kurtulun.

Erenköy Firmamız Hizmetinizde

Erenköy su kaçağı tespiti işlemlerimizde çatı katlarına ait oradaki enerji su sistemlerinin boruları, temiz hatlar ve bazı atık sistemlerinden meydana gelen kaçak şikayetlerinize olumlu yanıt verebiliyoruz. Erenköy su kaçağı cihazlı tesisatçı ustalarımızın mükemmel şekilde onardığı hatlardan bir tanesi klozet veya alaturka sistemlere ilişkin koku problemidir. Sifonu açtınız veya rezervuar içinde yer alan suyun klozete düşmesini sağladınız. Atıklar ilerledi ve gözden kayboldu. Bu sırada bir miktar kokunun yayıldığını fark ettiğiniz oluyor mu? Sifon atıkları uzaklaştırdığı halde bu kokunun gelmesinin arkasındaki sır maddelerin tuvaletten dışarı çıkması olabilir mi? Veyahut apartman içindeki bazı atık boruları, kat sistemleri, bağlantı ağızları gibi sistemler kolonlarda yer alabilir ve buradaki sızıntı direkt olarak tuvalete geçebilir. Elbette bunun için klozet suyunda eksilme olup olmadığı da önemlidir. Biraz ayrıntılı bir işlem olsa da her zaman atıklar için kaçacak küçük bir sıyrık, çizilme gibi bir şey olduğunda oradan koku yayılmaya başlar. Sizdeki durum belki bu şekilde olabilir. Gerçekten betonun içine işlemeye başladığı zaman ne yapsanız da o kokudan kurtulmanız bir anda pek olmamaktadır. Bu nedenle belirttiğimiz hususlardaki teknik açıklamaları göz önüne alarak sizlerin binanızda benzer soru işaretleri ve konular varsa bizleri istediğiniz saat arayarak, sizlerin semtinde, İstanbul’da teknik bakım, servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Erenköy su kaçağı tespiti hafta içi ve hafta sonu sürekli sizlerden gelecek olan telefon çağrıları ile evleriniz, iş yerlerinize ziyaret ederek tesisat sorunlarını giderme yolunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment