Su tesisat kaçak tespiti akan suyu bulma

Su tesisat kaçak tespiti akan suyu bulma için Çözüm Tesisat firmamız sadece 99 ₺ ye kameralı sistemle arıza tespiti ve onarım servisi vermektedir. İstanbul genelinde su kaçakları bulma hizmeti için bizi arayınız.

tesisatta su kaçağı nasıl bulunur

Akan Suyu Bulma Servisi

Üst kattan akan suyu bulma

Üst katın tavanından akan suyu bulma için kamera sistemleri geliştirilmiştir rastgele kırım döküm yapmayın cihazla su kaçağı bulma servisini arayın. Su kaçağı ve su sızıntısı problemleri çoğu zaman ciddi boyutlu sorunlar ile karşılaşmamıza ve buna bağlı olarak sıkıntılı süreçler yaşamamıza neden olmaktadır. Özellikle su sızıntıların meydana getirmiş olduğu deformasyonlar ve su kaçağının etki bölgelerinde meydana gelen bozunmalar tekrar eski haline getirilebilmesi için ciddi boyutlarda paralar harcamamıza neden olmaktadır. Ancak son yıllarda teknolojik yöntemlerin varlığı bu durumun gidişatını başlı başına değiştirmiş ve su kaçağı tespiti konusunda eski yöntemleri tarihe karıştıracak yeniliklerin sektöre kazandırılmasın önünü açmıştır. Su tesisat kaçak tespiti akan suyu bulma için hangi yöntemler kullanılır ? Test pompaları , akustik dinleme cihazları , termal kamera ve gider içi görüntülme kamera sistemleri kullanılmaktadır. Bunlardan bir tanesi kontrol sırasında eksik ise tam bir tespitten söz edilemez.

Termal kameralar ile yapılan su kaçağı tespiti ve su sızıntı tespiti işlemleri genellikle rutubetli ortamlarda, çatı ve duvar bölümlerinde, izolasyon sorunu olduğu düşünüldüğü alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yalıtım anlamında bir binanın ne denli ısınıp ısınmadığını termal kamera sayesinde anlayabilirsiniz. Zahmetsiz bir yöntem olan termal kamera ile su kaçağı tespiti işlemlerinde sıcak su giderleri rahatlıkla görülebilmekte, su sızıntıları ve su kaçakları gözle görünmeyen bölgelerde bile meydana gelse rahatlıkla tespit edilebilmektedir. Firmamız teknolojik su kaçağı tespiti işlemleri için gerekli tüm donanım ve teçhizata sahip olmakla beraber alanında uzman ve eğitimli personelleri ile bu sürecin ilk takipçileri arasında yer almaktadır.

Çözüm Tesisat firmamız tarafından yaptıracağınız su tesisat kaçak tespiti işlemleri ile su sızıntısı, su kaçağı, izolasyon gibi birçok sorununuza kalıcı çözümler sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm bunları çok uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunuyor ve gerek ısıl, gerekse kaçak problemlerinize kalıcı çözümler üretiyoruz. Su kaçağı tespiti akan suyu bulma fiyatlarımız için çağrı numaralarımız üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilir ve konu ilişkin tüm sorularınıza detaylı cevaplar bulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment