Borudaki kaçağı tamir eden kimyasal

Borudaki kaçağı tamir eden kimyasal uygulaması dairede meydana gelen su kaçağının büyüklüğüne göre yapılmaktadır. Dairede basınç testinde su ne kadar çabuk biterse delik o kadar büyük ne kadar kısa sürede biterse patlak o kadar küçüktür.

kırıp dökmeye son

Boru Patlağını Tamir Eden Kimyasal

Evde veya iş yerinde bir kaçak söz konusu ve siz fayansları kırıp dökmden boru patlağını tamir eden kimyasal arıyorusunuz. Bu kimyasalları bireysel uygulamak gerçekten risklidir neden mi ? Kombi tesisatında kaçak var sürekli su eksiltiyor siz ilacı alıp direk tesisata döktüğünüzde kombi ve peteklerin tıkanma olasılığı % 70 in üzerindedir. Eğer tesisat eski ise yılların birikimi kireç , tortu , pas ve çamurlaşma uygulanan kimyasallar bir top haline gelip yapışaşacak ve hem petekler hemde kombi tıkanacaktır. İşi uzmanına bırakın Çözüm Tesisat firmamız borudaki  kaçağı tamir eden kimyasal uygulamasnı 2001 yılından günümüze kadar sorunsuz ve garantili bir şekilde uygulamaktadır. Temiz su borularında kimyasal sıvı bireysel olarak zaten kullanmanız mümkün değil bunun makinesi vardır.

Plastik tesisat borusu kaçağı tamir eden kimyasal uygulaması için firmamızı İstanbul genelinden arayabilirsiniz. Uygulama ücretleri hakkında detaylı bilgiyi size en yakın şubemizi iletişim bölümünden arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment