su sızıntısını gösteren alet

Su sızıntısını gösteren alet cihazlar kameralı sistemle çalışan Çözüm Merkezi Tesisat servisi taradından İstanbul geneli hizmet verilmektedir. Su kaçağı nasıl bulunur diye kendinize dert etmeyin tesisatınız emin ellere bırakın.

Su sızıntısı gösteren aletle çalışan tesisatçılar sayesinde su akıntısı , sızıntısı yapan boru tespiti noktasal olarak yapılır. Su sızıntısı tespiti yapan firmamızı arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Su Sızıntısı Gösteren Cihazlar

İnternet üzerinden biraz araştırma yaptığınızda su kaçağı sorunlarının çözümü için bir alet kullanıldığı ve bu alet ile su kaçağı sorunlarının kısa sürede çözümlendiğini görürsünüz. Peki su sızıntısını gösteren alet işlemi nedir ve nasıl yapılır. İşte bu konuda sizlere biraz bilgi verelim.

Su sızıntısını gösteren alet işlemi zemin içerisinde veya duvarlarda olan tesisat borularındaki kaçak noktalarını bulmak amacıyla özel olarak kullanılan dinleme cihazı ile kaçak noktalarının tespit edilmesidir. Burada kullanılan alet zemin içerisindeki her türlü kaçak noktasından çıkan suyun oluşturduğu sesi duyabilmeye yarayan bir dinleme cihazıdır. Bu cihaz sayesinde zemin ne kadar kalın olursa olsun veya boruda kaç tane kaçak noktası olursa olsun kolaylıkla bulunabilir. Oldukça küçük ve kullanışlı olan bu cihaz sadece zemin üzerinde kullanılmaz. Bu cihaz ayrıca duvarlarda var olan kaçak noktalarını da bulmaya yarar.

Su sızıntısını gösteren alet işlemi için kullanılan dinleme cihazında bir sensor bulunur. Bu sensor el içerisine sığabilecek kadar oldukça küçük bir cihazdır. Bu sensörlü zemin üzerinde ve duvar üzerinde gezdirerek boruda kaçağın olduğu yerden çıkan suyun sesi duyulur. Bu sesi ise cihazı kullanan kişi kulaklık yardımı ile duyar. Cihaz üzerinde sesi daha iyi algılayabilmek için ses arttırıcı düğmede bulunur. Buda suyun çıkardığı ses düzeyi ne kadar az olursa olsun her türlü sesin kolaylıkla duyulmasını sağlar.

Su sızıntısını gösteren alet işleminde biz firma olarak su kaçağı sorunlarının çözümü için gittiğimiz ev ve iş yerlerine bu cihazı götürmekteyiz. Bu cihaz sayesinde de zemin üzerinde ve duvarlarda herhangi bir kırma işlemi yapmadan kaçak noktalarını tespit ediyoruz. Bu cihaz temiz su borularındaki su kaçakları ile kalorifer tesisatındaki su kaçaklarını bulmak için kullanılan bir cihazdır. Pis atık su borularındaki kaçak noktalarını bulmak için ise kameraları kullanmaktayız. Evinizde veya iş yerinizde kısa sürede kaçak sorunu çözmek için bizim firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamızda çalışan ustalarımız sizin istediğiniz saat ve günde evinizde veya iş yerinizde olarak kısa sürede sorunu çözeceklerdir.

Be the first to comment

Leave a comment