Su kaçağının yerini gösteren alet

Su kaçağının yerini gösteren alet sayesinde ev ve iş yerlerinde oluşan gizli beton altı su sızıntılarının noktasını bulmak mümkündür. Su kaçağı nasıl bulunur diye dert etmeyin Çözüm Tesisat firmamızda bu aletler kullanılarak noktasal su kaçağı yeri bulunur.

Su Kaçağının Yerini Noktasal Olarak Belirleme

Su kaçağı yeri gösteren aletler şöyledir ; Akustik dinelme , tesisat test pompaları , termal kamera ve gider içi görüntüleme kamera sistemleri olmak üzere 4 çeşittir. Çözüm Tesisat firmamızda bu cihazların hepsi vardır ve İstanbul genelinde sadece 99 ₺ ye aletle su kaçağı tespiti ve bulma hizmeti vermekteyiz.

kaçak yeri gösteren aletler

Su kaçağının yerini gösteren alet kullanan tesisat firması olarak genellikle İstanbul içi aynı gün hizmet veriyoruz. Bu tür sorunların başlanıgıcı alt kata damlayan su veya tavanda küflenmeler ile başlamaktadır. Komşudan gelen şikayetle araştırma taraştırma dönemi başlar acaba makineden mi akıyor yoksa derz dolgusu mu eskidi ? Bu tür sorular kafada dolaşırken bir tesisatçıyı ararsınız oda ne komple tesisat yenilenmesi gerektiğini söyler faturayı bir çıkarır ki gözleriniz fal taşı gibi açılır. Bu gibi durumlara maruz kalmadan gelişmiş aletlerle su kaçağı bulma cihazlı firmaları tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Su kaçağı yerini gösteren alet sayesinde eviniz şantiye olmayacak yüksek faturalar ödemek zorunda kalmayacaksınız he bide komşunuzla aranız bozulmayacak çünkü devam eden su akıntıları yüzünden kamşuların bir birine girdiğini gördük. Çözüm Tesisat aletle su kaçağı bulma ve onarım servisini tüm İstanbul genelinde vermektedir. Bize en yakın şubemizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment