Patlayan su borusunu kırmadan onarma

Patlayan su borusunu kırmadan onarma için Çözüm Tesisat firmamızı arayın sadece 99 TL sızıntı yapan boruyu noktasal olarak buluyoruz. Sıhhi tesisat borularında zamanla çatma meydana gelebilir çatlayan su borusu alt kısımlara akıntı yapar ve komşunuzun kapıyı çalması olayların başlangıcı olur.

su borusu patlağı

Çatlak Su Borusu Onarımı

Patlayan su borusunu kırmadan onarımı kaçağın yeri belli değilse kimyasal kapatıcı ilaçlarla kırmadan kapatıcıları uyguluyoruz. Ancak su kaçağının yeri belli ise veya bulma yapabilirsek en etkili yöntem olacaktır. Çözüm Tesisat firmamızda hem kimyasal ilaçlarla kapama hemde kameralı cihazlarla yer tespiti yapabilmektedir. Çatlayan su borusu kırmadan onarma için bizi arayın en etkili yöntemlerimizi sizler içinde kullanalım. Firmamız İstanbul genelinde 4 şube 9 servis aracı ile aynı gün içinde hizmet garantisi vermektedir. Aynı zamanda yapılan tesisat onarımı 1 yıl garantilidir yani sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz servis talebinde bulabilirsiniz.

Patlayan su borusunun zararı hem size hemde alt komşunuza dokunur çünkü belli bir zaman sonra duvar ve faynslarda kendi dairenizde şişmeler kabarmalar veya fayans dökülmeleri yaşanabilir. Alt komşuya zararı ise tavanında küflenmelerden dolayı dökülmeler meydana gelir bazende elektrik tesisatına gelen su sigorta patlamasına neden olur ve sonarısı duvar sıva alçı tamirleri yani sonuç maddi manevi zarardır en kısa sürede önlem alınması şarttır.

Patlayan su borusunu kırmadan onarma hakkında yazımızın sonuna geldik bizlere eşlik eden gerek meraklı tesisatçılar gerekse okuma meraklısı müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment