su kaçağını aletle tespit eden firmalar

Su kaçağını aletle tespit eden firmalar arasında Çözüm Merkezi tesisat firmamız kameralı cihazlarla nokta atışı su kaçağı bulma ve tamiri yapılmaktadır. Su kaçağı nasıl bulunur diye kendize dert etmeyin evinizi kırıp döktürmeyin bizi arayın İstanbulda yeriniz neresi olursa olsun aynı gün hizmet veriyoruz.

Su kaçağını aletle tespit eden firmalar kombi su kaçırıyor, basıncı, kaçağı sorunlarını çözen firmadır. Kombi su kaçağını onarmak için onarma sıvısı kullanarak tamir için tadilat, kırma dökme seçenekleri olmadan işlemlerin yapılmasına ne dersiniz? Kombi su akıtmasını kırmadan tespit eden makinelerimiz ile kaçağın tam olarak onarımının da yapılması sonucunda sorunlarınız bir, iki saate kalmadan düzelebilir.

Aletle Su Kaçağı Yer Tespiti

Su kaçağını aletle tespit eden firmalar kombiye sürekli su takviyesi yapıyorum sorunlarını çözen firmadır. Yüksek ısıda, sıcaklıkta çalışan kombiye haftanın pek çok günü su takviyesi yapıyorsanız bu yazımızı okuyunuz. 1,5 bar seviyesine yakın olursa su tesisatında kaçak pek olmaz. Bu seviyeden uzaklaşması kombinin su basınç göstergesine baktığınızda anlarsınız ki su kaçağı var demektir. Biz ekstra test pompası takarak da bu ölçümü yapabiliriz. Kombiden su kaçıran boruyu, tesisatı onarmak için ilaç basılarak su kaçağı onarımı işlemi yapılabilir. Ne kadar ve ne miktarda suyun akıp gittiği bu konuda önemlidir. Bazen günde birkaç litre bazen ise 200 ml ikisi aynı değildir. İlaç kullanılacak tesisatta kayıp az olması gerekir. Fazla su sızıntısı varsa yerlerini termal kamera ile bulduktan sonra küçük tadilat içeren seçenek ile boru parçasının kesilmesi ve o alanın düzeltilmesi sonucunda sorunlar hemen düzelecektir.

Su kaçağını aletle tespit eden firmalar zararsız ilaçla kombide su kaçağı onarımı tamiri yapan firmadır. Kombi kaçaklarını bulan kameralı su kaçağı tespiti ve basınç değerlerinin test pompası ile ve son olarak ses dedektörü ile nokta yerinin bulunması sonucunda onarılmayacak kombi su borusu yoktur.

Be the first to comment

Leave a comment