kameralı tesisat bakımı yapan firmalar

İstanbulun tüm semtlerine kameralı tesisat bakımı yapan firmalar arayışınızda Çözüm Merkezi aynı gün içinde 99 TL ye servis vermektedir. Dairenizde su kaçağı şüpheniz varsa bizi arayarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kameralı tesisat bakımı yapan firmalar su kaçak tamir kimyasalı kullanan servistir. Su sızıntı bulma, önleme makineleri ile kaçak yapan su borularının tesisat türlerinden hangisi ve hangi kata ait oldukları test pompası ile bulunabilir. Şebeke hatlarında işlem yapmak için basınç analizini kullanan bu seçenek dışında lağım borusunda kameralı su kaçağı tespiti işlemleri ile kanaldan atık su sızması gibi durumlara karşı net şekilde gözlem yapabiliriz.

Su Kaçağının Kırmadan Bakımını Yapan Firma

Kameralı tesisat bakımı yapan firma makineli kaçak tamir sıvısı kullanan su kaçağı bulan firmalar arasındadır. Bir kere su tesisattan akıp gidiyor ise onu durdurmanız zordur. Ancak kireç, pas tesisat içinde ilerlerken o noktalara gelip sızıntıyı azaltabilir veya durdurabilir. Fakat bu önlem değildir. Dairemden alt kata su kaçağı var gibi durumlar asla %100 kendiliğinden düzelmez. Bazı zamanlar basınç artar ve o küçük sızıntılar patlamaya başlar ve inanılmaz su akışı olur. Bir dairede sızıntı olduğunu düşünüyorsanız su vanasını kapatın ve sızıntı damlacıklarının düşüp düşmediğini kontrol edin. Ekiplerimiz su kaçak sızıntısını bulmak için tesisata test pompası takılması sonucunda basınçtaki anormallikleri ölçer ve ilgili kata ilerler. Duvarın içinden gelen şebeke suyu gürültüsü, su sesleri gibi durumlardan tutun da duvarın, fayansın içindeki kalorifer, kombi su borusunda sızıntı gibi konuları termal kamera ile direkt inceler ve tam yerini dikkatlice buluruz.

Kameralı tesisat bakımı yapan firmalar tesisatta su kaçak sızıntısı kırmadan onaran servistir. Tesisatın içerisine eklenecek kapatıcı sıvı sızıntı olan noktaya doğru 48 saat içinde ilerler ve tam olarak kapatır. Büyük türdeki sızıntılarının tam yerini saptamak için bahsettiğimiz cihazlar ile yerini saptayıp, matkap ile kırarak su kaçağı bulan tesisatçı olarak duvar ustası desteğini de sunarak işlemlerde bulunabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment