demirdöküm kombi su eksiltiyor

Demirdöküm kombi su eksiltiyor sorunu var ise yapmanız gereken ilk iş kombinin yetkili servisini aramaktır. Firmamız kombinin bilinmeyen bir yerinde kaçak olduğu kesin ise ilaçla kapama onarımı servisi vermektedir.

Kombi Su Eksiltme Nedenleri

Kombi su kaybı yaşmasının 2 nedeni olabilir. İlk neden genleşme tankının gazı bitmiştir hava basımını kombi yetkili servisi yapar. İkinci nedeni ise görünür veya gizli bir kaçak tesisatta söz konusudur kombi su eksiltmesi bu yüzden meydana gelmiştir. Firmamızda bulunan kapatıcı kimyasallar sayesinde hiç bir yer kırımı yapmadan sızıntıyı önlemek mümkündür. Yurt dışından temin ettiğimiz ürünün yerli versiyonları çok daha ucuza piyasada vardır ancak bazı uygulamalarda sorun yaşamamızdan ötürü biz Alman ürünü olan kapatıcıyı kullanmaktayız. Yaptığımız uygulamalarda 24 saat içinde tesisatta oluşan yırtık kapanacak ve kombi artık su azaltmyacaktır. Uygulama yapıldığı tarihten itibaren garanti süresi 1 yıl olarak şirketimiz tarafından belirlenmiştir.

bcg_spezial

Servis bölgelerimiz İstanbul içi her yere günlük servislerimizi vermeye çalışıyoruz. Avrupa ve Anadolu Yakasında merkez ofislerimiz servis araçlarımız mevcuttur. Kombi su kaçakları için geniş bilgi sahibi olabilir randvü talebinde bulunabilirsiniz.

Demirdöküm kombi su eksiltiyor hatası alıyorsanız  kombi yetkili servislerine veya bizi arayarak kaçağın neden kaynaklandığının tespitini yaptırabilirsiniz.

 

Be the first to comment

Leave a comment