Su Kaçağı Tespiti Acıbadem

Su kaçağı tespiti Acıbadem su kaçağı bulma firması ile kırmadan kameralı sistemlerle su arıza tespiti 99 TL dir. Su kaçağı nasıl bulunur artık biliyorsunuz kırmadan kameralı sistemlerle en az hasarla Çözüm Merkezi firmamızca bulunuyor.

Acıbadem Su Kaçağı Servisi

acıbadem su kaçağı servisiSu kaçağı tespiti Acıbadem irtibat hatlarımızdaki teknikler ile su basıncının az olması veya fazla yer alması yani su hareketliliklerini ölçerek analiz yapmamız aslında en avantajlı yönlerimizdendir. Laminen parke veya fayanslarla örülü olan zemini düşünün. Sıklıkla ıslanmalar oluyor ve yaklaşık 15-20 cm kadar alttan tesisat borusu geçtiğini belki kulağınızı dayayarak duyabilirsiniz, fakat nereye matkap vurulması gerektiği tam bir muammadır. İşte biz bu sorunu tamamen ortan kaldırıyoruz.  Su kaçağı tespiti Acıbadem tüm özverili çalışma kadrosu içerisinde sürekli şekilde analiz yapmaktadır. Islanan bir yüzeydeki yayılım geniş olabilir. Çünkü X noktasından başlayan sızıntılar rastgele bir durum halinde farklı yönlere doğru hareket edecek ve özellikle amatör bir tesisatçı firma tercihinde bulunmuşsanız yanlış noktaları seçerek ve delme işlemine geçerek hatalı davranacaktır. Biz ise zeminde ve duvarda ne kadar kuru alan var sadece termal kamera ile hızlıca görüyoruz. Duvardaki kuru yani ıslak olmayan durum ile sıcak veya soğuk su olsun ıslak hali arasındaki fark termal kameralarımız ile anlık olarak izlenir. Fakat orada tesisat yerleşim düzenini de aynı aygıt ile gözlediğimizi ekleyelim.

Su kaçağı tespiti Acıbadem tarama cihazlarımız eşliğinde her zaman ne kadar yoğun sızıntı olsa bile anlaşılabilecek kararlar vermektedir. Cihaz ile sıcaklıklar arasındaki farklar elbette renkler arasında ayrım yapılarak bizlere iletilirken, sırf su seslerini de ayrı şekilde ölçtüğümüz için her türlü kaçakları bulmada uzman durumuna gelen ve ince ayrıntılarla ilgilenen firmamızı mutlaka tercih edin.

Be the first to comment

Leave a comment