su kaçağı tamiri

kırmadan su kaçağı tamiri

Su kaçağı tamiri yapmak için etrafı kırıp dökmenize gerek kalmadı gelişmiş tesisat teknlojisi kullanan firmamızda noktasal su kaçağı bulma cihazları sayesinde yer tespiti yapıldıktan sonra su kaçağı tamiri yapmak artık çok kolay oldu.

Bütün tesisatlarda kullanıma ve zamana bağlı olarak eskime ve yıpranmalar olur. Bu yıpranmalar boruların çatlamasına ve su kaçağının oluşmasına neden olur. Ya da boruların ek yerlerinin oturmamasından ve gevşek olmasından boruların arasında boşluk olur, kaçaklar oluşur. Bu iki durumda da tesisatta kaçak olduğu hemen anlaşılmaz. Kaçak ya alt komşuya ya da yan komşuya su sızmasına neden olur. Çoğu zaman tesisatta kaçak olduğu önce komşular tarafından anlaşılır. Ya da duvarlarda küflenmeler, dökülmeler ve rutubet kokusu varsa kaçak olduğu ortaya çıkar.
Kaçak olduğu anlaşıldıktan sonra ise tesisatçıya ihtiyaç duyarsınız. Kaçağın nerede olduğunu bulması ve su kaçağı tamiri yapması için. Eski usullerle çalışan ve teknolojik donanıma sahip olmayan tesisatçılar su kaçağının yanı sıra kırık dökük duvarlar olmasına neden olur. Kaçağın nerede olduğunu bulmak için tesisatın geçtiği noktaları kırarlar. Kaçağın nerede olduğunu bulana kadar duvarlarınızda bir sürü kırık oluşur. Bu durum hem zaman kaybına neden olur hem de kaçaktan kaynaklanan masraf yetmiyor gibi bir de ekstra sıva, alçı, badana gibi masraflara neden olur. Böyle sıkıntılar yaşamamak ve ekstra masrafların oluşmasına engel olmak ve işinizi hem kaliteli hem hızlı hem de uygun fiyata yaptırmak isterseniz kırmadan su kaçağı tamiri yapan firmamızı arayın ekibimizi çağırın.

Sudan Sebeplere Teknlojik Çözüm

Firmamız bütün tesisat sorunlarınızda size yardımcı olmak için hazır. Size sadece bir telefon kadar uzaktayız. Tesisat sorunlarınızda çağırdığınızdan kısa süre sonra yardımınıza geliyoruz. Uzman ve işinde tecrübeli ekibimiz son teknolojik kameralı su kaçağı tespit cihazı yardımıyla kaçağın nerede olduğunu kolayca tespit ediyor ve sadece o bölgeyi açarak tesisat arızalarının giderilmesini sağlıyoruz. Tüm bu işlemleri kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz.

Acil Müdahale Şarttır !

Tesisat sorunları hemen müdahale edilmesi ve çözülmesi gereken problemlerdir. Zaman kaybettikçe sorun büyür ve komşulara kadar yayılır. Sorunun büyümesine ve yayılmasına engel olmak için uzman ekibimiz hemen müdahale ediyor ve kaçağın giderilmesini sağlıyor. Sadece su kaçağı tamiri probleminizde değil, binalara tesisat döşenmesinde, kombi petek temizliğinde, tuvalet, lavabo tıkanıklığı açmak için firmamızı çağırın.

Bölgesel servis noktaları bulunan firmamızın hızlı servis verebilmek adına bazı noktalarda hizmet noktası oluşturulmuştur. Örnek olarak Eyüp semtinde oturan bir müşterimizin tıkanıklık problemi var biz buna bölge teknik servislerimizce müdahale ediyoruz daha fazla bilgi için bir önceki yazımız olan eyüp tıkalı tuvalet açma yazımızı inceleyebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment