eyüp tıkalı tuvalet açma

eyüp tuvalet tıkanıklığı açma

Eyüp tıkalı tuvalet açma işi yapan tesisatçı servisi için bizi aramanız yeterlidir. Firmamızda bulunan kanal açma makineleri ile etrafı kırmadan ve kirletmden tıkanıklığı kısa süre içinde açıyoruz.

Tıkanıklığa müdahale etmeden önce neden tıkanıklık oluştuğunu araştıryoruz yani soruna geçici değil kalıcı çözümler sunuyoruz. Tıkanan giderin içine kamera salınarak gözlem yapılmaktadır böylece tıkanıklığın hangi metrede olduğu ve tıkanmanın sebebini ekranda görebiliyoruz. Eyüp tuvalet tıkanıklığı açma işi yapan firmamızda gelişmiş robotlu cihazlar mevcuttur. Tesisatın içine atılan selpak havlu , ıslak mendil ve çocuk bezleri tesisatın zamanla tıkanarak suyun gitmemesine neden olmaktadır. Eğer tuvaletin tıkanmamasını istiyorsanız asla gidere cisimler atmayınız. Eyüp tuvalet açma işi için günün her saati bizi merkez telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

 

eyüp tuvalet tıkanıklığı açma

Aynı gün içinde servis imkanı

Eyüp tuvalet tıkanıklığı açan tesisatçı servisimiz aynı gün içinde tıkanıklıklara müdahale etmektedir. Tesisat tıkanıklığı en büyük sorundur bir ev için hem kullanım yapılmaz hemde kötü kokulara sebebiyet verir üstelik mikroplar üreyerek bulaşıcı hastalıklara neden olmaktadır. Vakit kaybetmeden eyüp tıkalı tuvalet açma ekibimizi arayarak hızlı ve ekonomik servislerimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca tıkanıklıklar belli zaman sonra su kaçaklarına neden olmaktadır geçiş yolu bulamyan su yüzeye çıkarak giderden geri vererek evlere su basmasına neden olabilmektedir bu kendi evinize ve alt komşunuzun giderlerinde de oluşabilmektedir. Eğer su kaçağı tıkanıklıklardan olmadığını düşünüyorsanız tam bir tesisat kontrolü şart olmuştur bunun için bir önceki yazımız olan su kaçağı bulma firması konusunu inceleyebilirsiniz. Eyüp tıkanıklık açma servis telefon numarası 0212 674 69 83 arayarak ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment