tesisat kaçak kontrolü

Su kaçağı nasıl bulunur ( Çözüm Merkezi ) olarak binalarda iş yerlerinde meydana gelen gizli su kaçaklarını kırmadan bulabiliyoruz. Tüm yapılara göre tesisat kaçak kontrol cihaz sistemlerimiz vardır.

Tesisat Kaçak Kontrolü

Temiz su tesisatında kontrol test pompaları sayesinde sızdırmazlık testi uygulanarak yapılır. Gider borularında ise kamera sistemi kullanılır yılan kamera sistemi boruların içine girerek görüntü almamızı sağlar. İzolasyon ve sıcak su hatlarını termal kamera ile kontrol edebiliyoruz. Yani tespit için gerekli olan tüm kontrol cihazlarına sahibiz.

Piyasada pek çok kurumsal ve şahıs firmaları vardır tespit işi ile uğraşan sektörün getirisi yüksek olmasa bile müşterisi azımsanmayacak kadar fazladır çünkü İstanbul semtinde 10 milyonu aşkın kişi yaşıyor ve bu yaşadıkları yapılarda bu gibi sorunlar mutlaka başımıza gelebilir. Burada önemli olan işinin eğili profesyonel firma ile çalışmak ucuz tespit fiyatları veren şahıslara aldanmayarak gereken bilgileri önceden isteyin . Hizmette önce güven gerekir biz bu güveni size veriyoruz. Tesisat ekibimizin tamamı kendi elemanımız ve Sigortalı olarak çalışıyorlar. Asla ara eleman kullanmıyoruz bu yüzden nerede ne yaptığımızı biliyoruz. Su kaçağı kontrol cihazlarımızın hepsi tam ve yapılan her işe fatura kesebiliyoruz. Kaçak iş yapmayın ve yaptırmayın geçici olarak sorun çözülmüş olabilir ya ertesi gün aynı arıza tekrarlarsa o aradığınız şahıs size geri servis verecek mi sanıyorsunuz.

Sektörde edindiğimiz tecrübe bu şekilde bazı mağdur vatandaştan aldığımız tamamı gerçek bilgilerdir. Biz onlardan ucuz yapıyoruz üstelik aynı cihazlar bizde var lafında lütfen aldanmayın. Tesisat kaçak kontrolü yapan lider firma Çözüm Merkezi sizlere garanti ve memnuniyeti sunuyor üstelik İstanbul ilinin neresinde olursanız olun aynı gün servis imkanı ile hizmetlerimiz devam ediyor.

Be the first to comment

Leave a comment