su kaçağı kapama kimysalı

Su kaçağı kapama kimyasalı kalorifer kaçaklarının ve tesisat sızıntılarının onarımı için kullanılmaktadır. Tesisatlar için özel olarak üretilen bu kimyasalı profesyoneller tarafından uygulanması durumunda olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Kimyasal uygulanmadan önce tesisat kir , tortu ve kireç içermemesi gerekmektedir eğer kir tortu veya kireç var ise mutlaka petek temizliği yapılmalıdır. Temizlendikten sonra su kaçağı kapama kimyasalı uygulanmalıdır.

Nasıl Uygulanır ?

su kaçağı kapama kimyasalıSu kaçağı kapama kimyasalı mutlaka temiz tesisata uygulanmalıdır , baro metre ile yapılan kayıp oranına göre 1 litre veya daha fazla kimyasal ilaç uygulanabilir. Bu uygulamada kırım döküm işleri olmadığı için ekstra tamir masrafları gerektirmez. Tesisata dökülen kimyasal kombi içindeki su ile çözülerek dolaşır hava ile teması esnasında yani delikle buluşması ile kristelleşerek o yeri kapatır. Uygulamadan sonra mutlaka kombi çalışmalıdır ilacın tutma süresi 24 saattir. Bu süre sonunda kombi su eksiltmesi yaşanmayacaktır.

Garanti Süresi 1 Yıl

Yaptığımız uygulamadan kaynaklanan sorunlarda ücretsiz servis ve para iadesi yapmaktayız. Kurumsal olarak su kaçağı kapama kimyasalı uygulaması yapan firmamızdan yapılan işin faturasını isteyebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment