kombi su basıncı neden düşer

Kombi su basıncı neden düşer sorusunun cevaplarını bulabileceğiniz bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz. Kombi su eksiltme nedenleri araştırması içeren yazımızda kombi su basıncı düşürme nedenlerini maddeler halinde işleyeceğiz.

  1. Genleşme tankını kontrol ettirin eğer azot gazı bitmiş ise su eksitmesi yapar.
  2. Peteklerin vana kısımlarını ve kombinin alt kısımlarını kuru bir peçete ile kontrol edin eğer sızıntı var ise kombi su basıncı düşmesi bundan kaynaklanabilir.
  3. Bütün gereken kontroller yapıldı ise tesisatta bir yerde kaçak söz konusudur işte bu bizim uzmanlık alanımıza girmektedir.

İlaçla Kaçağı Kapatıyoruz

Kombiniz su eksiltiyor su sızıntısının yerini bulmaya koyuldunuz o da ne bütün fayanslar kıırlmış bir sürü tamir masrafı çıkmış ve siz bu yükün altında eziliyorsunuz. Panik yok sorun değil çözüm üretiyoruz firmamız kullandığı su kaçağı kapatma ilaçları ile garantili olarak sızıntı yapan boruyu tamir ediyor.

Geniş servis ağı ve garantili servis hizmetimizden faydalanmak için size en yakın servisimizi iletişim bölümünden arayabilirsiniz. Tesisat sorunlarına profesyonel çözümler üreten firmamız 22 yıllık tecrübe ile hizmet veriyor.

 

 

Be the first to comment

Leave a comment