Fayans altında su kaçağı bulunurmu

Fayans altında su kaçağı bulunurmu ? Son teknoloji robot , kameralı cihazla tesisat kaçaklarını bulmak mümkün oldu. Çözüm Tesisat bu teknoji tüm İstanbul semtine yaymış bulunmaktadır. Üstelik tek servis ücreti 99 TL olarak belirlenmiştir.

fayans altı su kaçağı

Fayans Altı Kaçak Görüntüleme

Fayans Altı Su Kaçağı Arama

Fayans altında su kaçağı kameralı cihazlarla bulunur dinleme , termal kamera ve gider içi görüntüleme cihazları ile Çözüm Tesisat servisini arayabilirsiniz. Su kaçağı tespit servisi olarak banyo fayans arasında su kabarcığının gelmesi veya atık kokusu zemindeki fayanstan geliyorsa su sızıntısı ekiplerimizi arayınız. Bazen fayans derz boşluklarındaki küçük bölgelerden alt tabakadaki damlamalar çıkabilir. Delinen veya daha küçük hasarı olan temiz su boruları olabileceği gibi zemine döşenen atık suyun akıp gitmesi için oluşturulan kısımlara da bakılmalıdır. Fayans altında su kaçağı bulunur hazırlıklı ve aynı güne çözüm üretmek isteyen kaçak su tespiti ekipleri ile destek verir. Eğer banyo zemininde lağım sıhhi atık borusu delinmiş ise onu içten kanal yapısını ve atıkları görerek yapmalıyız. Süzgeç kapağının kaldırılması ile banyo giderinin içine kamera ile bakılması örnek bir çalışmadır. Yavaş yavaş kablolu bu teçhizatı kanala göndeririz. Görüntüyü aldıkça daha derine ineriz ki 20 metre gibi kablo uzunluğu vardır. Biraz temiz su dökerek nerede kayıp olduğunu görür ve doğru alanlarda matkap ile müdahaleye yöneliriz.

Fayans altında su kaçağı tespiti musluk su borularında sızıntı şikayeti için su kaçağı bulan tesisatçı ile dinleme detektörü uygulayabilir. Suyun dışarıya çıkması anında iğne deliğinden daha büyük bir gedik varsa tazyikli çıkış olur ve gürültü oluşur. Küçük de olsa bu belirtiler bahsettiğimiz cihaz ile yerinin tam bulunması ile yapılabilir ve boru uzunluğu ne kadar ise yalnızca o alan kadar tadilat ile çözüm üretiriz. Ağır servis ücretleri ve olmadık yerlerin kırılması gibi korkularınız kesinlikle olmasın.

Be the first to comment

Leave a comment