Su Kaçağı Burada

Su kaçağı burada diyoruz ; orda olabilir , ondanda olabilir , şurdanda olabilir veya şurayıda yaptırın biraz bekleyin ! Su kaçağı tespitine mi geldiniz yoksa tahmin yürütmeye mi ?

Su Kaçağı Burda ! Orda olabilir veya Şurda …

Malesef işgüzar tesisatçılar ellerine aldıkları uyduruk cihazlarla telefonda yapılmayacak deredecede ucuz fiyatlar vererek su kaçağı tespiti yaptıklarını söylerler. Sizlerde ekonomik olmasına dayanarak firmayı çağırma eğilimi olur ancak sonu hüsran olur , yazık olur ve bu size büyük bir kazık olur. Su kaçağı burda diyemezler kıramazlar komple tesisat yenileme gayretindeler çünkü hem tespit ücreti hemde onarım ücreti olacaklar. Zaten dairenize geldiklerinde kişilerin acemi olduklarını konuşmalarından siz bile anlayabilirsiniz.  Su kaçağı burda yazımızı vatandaşlarımızı bilgilendirmek amacı ile yazmış bulunmaktayız.

İyi bir su kaçağı firmasını nasıl anlarsınız ? İlk önce su kaçağı bulma yöntemlerini sorun nasıl buluyorsunuz , fatura kesiyormusnuz , yeriniz nerede ve evime kim geliyor sigortalı çalışanlar mı yoksa kahveden toplama elemanlar mı ! Hem yapılmayacak derecede ucuz hizmet vermeye çalış hemde düzgün iş yapıp sigortalı eleman çalıştır ne mümkün. Ayrıca su kaçağı burda bile diyemezler dairenizin tüm tesisatında problem olduğunu komple değiştirmeniz gerektirğini yüksek faturalar çıkartarak belirtirler.  Firmamız geçiçi olarak servis ücretinde indirim yaptı çünkü piyasada bulunan bu tesisat dolandırıcılarına izin vermeyeceğiz.

Çözüm Merkezi tesisat firmamız İstanbul genelinde su kaçağı tespit ve onarım çalışmalarını kendi personelleri ile 1 yıl garantili olarak yapmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment