Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak termal kamera sistemleri , akustik dinleme cihazları ve gider içi gözlem kameraları ile su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Su kaçağı nasıl bulunur artık biliyorsunuz son teknoloji cihazlarımızla ev ve iş yerlerinde gizli su sızıntıları bulunur.

Sancaktepe Cihazla Su Kaçağı Bulma

sancaktepe kaçak su tespitiSancaktepe su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak çalışma süresi boyunca sorunu bulmak ve matkap ile sabitlenen bölgede derhal küçük bir duvar veya fayans kırma işlemi yaparak su çıkışının olduğu boruları hemen bulabiliyoruz. Bildiğiniz gibi bunu hiçbir şekilde örneğin kulağınıza bardak dayayarak anlayamazsınız. Çünkü su sızıntıları adeta bir ırmak gibi yol almışsa evinizin pek çok yerinde su sesleri tesisatları kullanmasanız bile gelecektir. Bunların arasındaki farkları ise Çözüm Merkezi farkı ile hızlıca bulabildiğimiz açıktır. Sancaktepe su kaçağı tespiti prensiplerimizi cazip kılan garantili ve sorunu tamamen bitirici anlayış içerisinde çalışmamızdır. Sızıntı olan kısım ilk bakışta koridor olabilir. Fakat ıslak olan duvara bir cihaz tuttuğumuzda orada herhangi bir tesisat görememişsek kırılması için hiçbir olasılık yok demektir. Bunun yerine ıslaklığın devamını takip etmek ve üstelik biz kamerayı yönlendirdiğimiz süre boyunca ne kadar sıcaklık faktörüne sahip olan tesisat varsa onları anlık olarak görebilmemizden dolayı birkaç dakikada olası sorunlar işaretlenecektir. Bazen banyonuzdan gelen kaçaklar fayans aralarında derz sızıntılarına neden olabilir. Suyun çıktığı kısımda belki tesisat göreceğiz ve orada ses detektörleri de kullanılması hata payımızın tamamen yok olması anlamına gelecektir.

Sancaktepe su kaçağı tespiti ekiplerimiz gizli kaçak veya direkt borudan sızan sulara karşı olan farkları anlayabilecek cihazlar kullandığı müddetçe her zaman binanızda en olmadık birkaç yerde kırılma gibi olasılıklar karşınıza çıkmayacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment