su kaçağı tespit cihazı fiyatları

su kaçağı

Su kaçağı tespit cihazı fiyatları kullanılan sisteme göre değişiklik göstermektedir. İlk olarak dinleme cihazı temiz su borularında oluşan kaçakları dinleme yolu ile bulmaya yönelik akustik düzenektir. Kullanacak kişinin iyi duyum yapması gerekir eğer kulakta sorun var ise yanlış tespit yapılması çok yüksektir.

Duyum ve cihaz birleşince noktasal tespit imkanı ortaya çıkıyor. Su kaçağı cihazı satış yeri arıyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. İkinci el su kaçağı bulma cihaz satışlarımız devam etmektedir. Cihazların faturaları ve kullanım klzavuzu alacak olan firmalara verilecektir. Cihazın kullanımı çok basittir temiz su borularında noktasal su kaçağı bulma imkanı sağlar.

İkinci El Su Kaçağı Tespit Cihazı

İkinci el az kullanılmış su kaçağı tespit cihazı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sekötörde lider firma Çözüm Merkezi su kaçağı cihaz satışarı devam etmektedir. Resmi satışlarda fatura düzenliyoruz tamamen orjinal ürün asla çakma değildir. Spot ürünlerden verim alamazsınız daha ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Su kaçağı tespit cihazı fiyatları en ucuz fiyat veren firmamız sizlere işlerinizde başarılar diler.

Şehir dışı satışımız vardır.Cihaz hakkında ayrıntılı bilgi için 0532 736 48 79 arayabilirsiniz. Teknik bilgiler ve resimleri mail adresinize gönderebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment