su kaçağı bulma firması

Su kaçağı bulma firması olarak İstanbul genelinde tesisatta oluşabilecek kaçakların yerini kameralı sistemler ile noktasal arıza tespit yaptırabilirsiniz. Firmamızda bulunan gelişmiş cihazlar sayesinde gizli su kaçakları sorun olmaktan çıkıyor.

İstanbul Geneli Servis

su kaçağı

İSTANBUL GENELİ SERVİS

Bir çok noktada servis ağı kuran firmamızda 7 servis aracı vardır bu araçlar merkezden uydu ( GPS) aracılığı ile izlenmektedir. Böylelikle size en yakın servisi merkez telefon numaralarımızdan arayarak öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden bize ulaşan müşterilerimize ve Sigortalı müşterilerimize aynı gün içinde garantili su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Su kaçağı nasıl bulunur , hangi cihazlar kullanılır ve garanti şartları nedir gibi sorulara bizi arayarak net şekilde cevaplar alabilirsiniz.

Dikkat !

Yetkisiz ve bilinçsiz bir şekilde su kaçağı tespiti yapmaya çalışan şahıslar İnternet ortamında reklam vererek piyasaya çıkmıştır. Bu şahıslar fiyatları yapılmayacak şekilde ucuz göstererek sizlere servis vermeye çalışırlar ancak tesisatın T sinden dahi anlamayan bu şahıslar güzel internet siteleri kurdururlar sonuç olarak mağduriyetinize mağduriyetlik eklerler lütfen profesyonel firmalarla çalışınız.

Su kaçağı bulma firması araştırırken ilk önce firmanın net adresi , fatura adresi , eve gelenlerin SGK ile işikisi çok önemlidir. Evinize tesisatçı diye aldığınız kişinin eve geliş amacı nedir ? Kaçağı bulmak mı yoksa size ektra masraflar çıkartarak komple tesisat yenilemek zorunda bırakmak mı ? tespit için çağırdığınız kişi komple tesisat yenileme teklifini size sunması çok vahim bir durumdur oraya geliş amacı yer tespiti yapmaktır diğer türlü komple tesisatı mahallenizin tesisatçı ustasıda yapabilir.

Firmamız iş bitiminde garanti belgesi ve fatura düzenlemesi yapmaktadır. Bu sayede nerde ne işlem yaptığımızı biliyoruz sözler unutulup uçmuyor verilerimize kaydediliyor. Onarım ve tespit için 1 yıl garanti veriyoruz. Hepsi ve daha fazlası için yapmanız gereken bizi aramak.

Be the first to comment

Leave a comment