avcılar tuvalet tıkanıklığı açma

avcılar tuvalet açma

Avcılar tuvalet tıkanıklığı açma işi yapan tesisatçı olarak ileri düzeyde kullanılan teknojik imkanlardan faydalanmaktayız. Tıkanan gider borusunu ilk önce görüntü alarak tıkanıklığın neden kaynaklandığını belirleriz ayrıca tıkanan bölgenin metresi belirlenerek uygun mataryel kullanılmaktadır. Kanal açma robotu ile tesisatı kırmadan etrafı kirletmeden Avcılar semtinde tıkanıkları açıyoruz.

Avcılar Tuvalet Açma ustası

avcılar tuvalet tıkanıklığı açma

AVCILAR/ MERKEZ (0545) 385 93 94

Avcılar tuvalet tıkanıklığı açan tesisatçı olarak kullanıdığımız kamera sistemleri ve kanal açma makineleri sayesinde tıkanıklık sorunları için evi kırmak tarih oldu. Eknomik ücretlerle Avcılar semtine hizmet veren firmamızı arayak aynı gün içinde tıkanıklık açma işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Tıkanıklık sorunlarında müdahalede geç kalınırsa çeşitli sağlık problemlerine neden olabilmektedir. Kullanım suyu olduğu için tuvalet tıkanıklığı oluştuğunda derhal bir uzman tesisatçıdan yardım almalısınız. Bireysel müdahalelerle başınızı daha büyük dertlere sokabilirsiniz. Tıkanıklık oluştuğundan itibaren mikroplar üremeye başlar kötü kokulara sebebiyet verir özellikle yaşlı ve çocuklar için büyük risk taşımaktadır.

Avcılar tuvalet tıkanıklığı açma işi yapan firmamızın nacizane önerilerini okuyup uygularsanız ilerki zamanlarda tıkanık sorunlarınla karşılaşmazsınız. Tuvalet giderine kağıt selpak havlu , ıslak mendil , çocuk bezi ve diğer cisimler atmayınız. Bu cisimleri çöp kovasına atarsanız tıkanıklık problemi başınıza gelmez. Aynı şekilde lavabo tıkanıklığı içinde geçerlidir lavabonun giderine atılan yemek artıkları zamanla lavaboyu tıkayacak su yavaş gidecektir.

Tıkanıklık açmanın garantisi nedir ?

Tıkanıklık açma işinin garantisi malesef uzun değildir çünkü kullanım bilinçsizliği devam ederse yani tuvalete cisimler atılması durumunda kısa süre içinde tekrar tıkanma meydana gelmesi en olağan durumdur. Firmamız tarafından açılan tıkanıklık 7 gün içinde tekrar ederse ücretsiz servis imkanımızdan faydalanabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment