su kaçağı arızasını kırmadan bulan tesisat firması

Çözüm Merkezi su kaçağı arızasını kırmadan bulan tesisat firması olarak İstanbul genelinde 99 TL su kaçağı tespit fiyatı ile hizmet vermektedir. Su kaçağı nasıl bulunur hakkında detaylı bilgi için yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Su kaçağı arızasını kırmadan bulan tesisat firması kombi su kaçağı yerini gösteren cihaz kullanan servistir. Kombi kaçak arama kaç para? Ekonomik tarifelerimiz mevcuttur ve işçilik masrafını önemli ölçüde düşürecek olan kırmadan kombi kalorifer kaçağı bulan arama makineleri ile sorunun nokta yerini tespit edebiliyoruz.

Su Kaçağı Arıza Bulma Firması

Su kaçağı arızasını kırmadan bulan tesisat firması kombi, kaloriferde cihazlı su kaçağı bulan firmalardır. 1,5 bar seviyesi altına düşen tesisatta kaçak şüphesi dikkate değerdir. Eğer su miktarı kombide bir saatin içerisinde boşalıyorsa geniş bir çatlak veya boru parçası yerinden çıkmış olabilir. Biz bazı durumlarda ölçümleme yaparak ilaçla kombi su kaçaklarını kırmadan durdurma, onarma işlemleri uygulayabiliriz. Bu durumlarda ilaç pek bir işe yaramaz. Bazen tadilat kaçınılmazdır. Fakat bunu da en aza indirecek olan termal kamera ile dıştan sıcaklık haritasını ve beton içinde nerede sıcak suyun yayılmaya başladığını takip ederek analiz uygulayabiliriz. İlaç basılarak kombi, kaloriferde su sızıntısı onarımı için basınç miktarı ve suyun sızma miktarını değerlendirmek lazım ve uygunsa uygulanabilir. Kırılacak alanı ses dedektörü (tesisatta oluşan sesleri takip etmek için), test pompası (sızıntı olan katı bulmak için) ve termal kamera (sıcak su tesisatında kaçak yerinin bulunması için) kullanılır. Kırılacak alan oldukça sınırlı olur ve ustalarımız özenli şekilde tamirat yapacaklardır.

Su kaçağı arızasını kırmadan bulan tesisat firması kısa sürede kombi suyunun eksilmesi sorunları çözen firmadır. Kombi, kaloriferde yeri bilinmeyen su kaçağı bulmak için gelişmiş tarama fonksiyonları olan ekiplerimizi tercih edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment