pimaş kaçaklarını görmek için kamera

Tuvalet veya lavabo gider borularında sızını veya kırık şüphesi var ise pimaş kaçaklarını görmek için kamera ile servis veren firmamızı arayınız. Pimaş borularında zamana dayalı olarak ezilmeler veya kırıklar meydana gelebilir.

Kaçağın nerden olduğunu bulmak için mutlaka pimaş kaçaklarını görmek için kamera sistemlerine ihtiyacınız vardır. Her tesisat firmasında bulunmayan bu cihazlar Çözüm Merkezi İstanbul firmamızda etkin olarak 8 seneden beri kullanılmaktadır.

Su Kaçağı Bulmak İçin Kamera Sistemleri

Firmamız pimaş kaçaklarını gösteren kamera sayesinde bilgisayar ekranından borunu içini detaylı bir şekilde analiz etmektedir. Boruda kırık veya çatlak oluşu , conta erimesi meydana gelmesi kamerada gözükmektedir.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile Tesisat yöntemleri de gelişir. Bu yöntemlerin gelişmesi tabi ki de hem bizim hem de tesisatçıların yararınadır çünkü kameralı su kaçağı bulma yöntemi üzerinden örnek verecek olursa bu yöntem sayesinde bizler ekstra masraftan kurtulduk tesisatçılar ise fazla emek harcamaktan kurtuldu. Peki nedir bu kameralı su kaçağı bulma ve bize ne yararı var. Pimaş kaçaklarını görmek için kamera yukarıda da belirtiğim gibi bizleri ekstra masraftan kurtarmadan kastımız şudur eskiden bu su kaçağı bulma işlemi tahmini yaptıkları için bir sürü fayansımızı kırıyorlardı. Bu nedenle de bizlere ekstra masraf çıkarıyorlardı işte bu nedenle bizler açsından faydalı oldu tesisatçılar açısından ise fazla emek harcamadan buldukları için pratik ve hızlı bir biçimde yaptıkları için de onlar açısından da faydalı olmuştur. Peki bu işlem nasıl yapılmaktadır. Bu işlem iki adımdan oluşmaktadır. İlk işlem dinleme işlemidir bu işlem sayesinde su borularının yerleri kesin olarak tespit edilmektedir. İkinci işlem ise kamera ile görüntü alma işlemidir. Bu işlem sayesinde ise tıkanıklık derecesi ve tıkanıklık nedeni öğrenilir bunun sayesinde de soruna uygun çözüm üretilir ve de bu zaman kaybına neden olmadan hızlı bir biçimde olduğu için çok avantajlıdır. Ayrıca bu işlem kesin sonuçludur bunun dışında boru hattınıza hiçbir zarar vermez bu sayede hiçbir risk almadan sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment