en ucuz fiyata su kaçağı bulma

İnternet üzerinden pek çok şahıs ve firma kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti reklamı veriyor en ucuz fiyata su kaçağı bulma ne kadar olabilir ? Her işin bir bedeli olduğu gibi tesisatta kaçak su bulmanında belli ücreti vardır ancak bazı şahıslar kullandığı cihaz ve iş bilmezliği nedeniyle kolay yoldan para kazanma içerisindedir.

Hizmet alacağınız firmayı mutalaka sorgulayın !

Hangi tür cihazlar kullandığını sorun sadece dinleme cihazları su kaçaklarını bulmaya yetmez pis su kaçaklarınıda tespit etmek için kamera sistemlere ihtiyaç vardır. Bunun dışında termal kamera sıcak su boru kaçaklarını noktasal olarak bulmaktadır ve tam kontrol sağlamaktadır. En ucuz fiyata su kaçağı bulma servisi veren firmalar arasında Çözüm Merkezi 99 TL fiyatla kaçak tespiti yapmaktadır.

En Ucuz Su Kaçağı Tespiti

En uygun fiyata su kaçağı bulma beton altındaki su kaçaklarının yerini cihazla bulan firmadır. Teknik ölçüm kapasitesi yüksek olan ve su kaçaklarının yerini gösteren özel cihazlar kullanarak tadilat işi çıkarmadan kararlar alabiliyoruz.

En ucuz su kaçağı tespiti dinleme cihazı ile su sızıntı önleyici işlemler yapan firmadır. Su sızıntısı dinleme cihazı ile nasıl bulunur? En sık kullanılan cihazlardan biridir ve hassas bir şekilde sıcak, soğuk su borusundaki delinme, su akıntısı seslerini beton ve fayansa zarar vermeden yalnızca mikrofon ile dinlenmesini sağlayan makinedir. Basit bir ses aktarım tekniği değildir. Örneğin, alt, yan kat komşunuzun evinde gürültü, televizyon sesi olabilir ve bazı filtrelemeler yaparak sızıntı yerini doğru frekansı seçerek yalnızca su tesisat borularını dinleyerek ve mikrofonu duvar, fayans hatta toprak üzerinde tutarak bile yerini saptayabiliriz. Şebeke su kaçaklarının yerini saptamak için bir diğer örnek ise basıncın ne olduğunu görmektir. Bunu da su tesisatındaki su miktarını ve eksilme paylarını net şekilde görmemizi sağlayacak test pompası ile yapıyoruz. Hiçbir su lekesi, ıslanma, ses belirtisi olmadığını düşünürsek hangi dairede bir sorun olduğunu anlamamızı sağlar ve yine zararsız bir tekniktir.

En uygun fiyata su kaçağı bulma termal kameralı su kaçaklarını araştıran cihaz kullanan firmadır. Dinleme makinesi su seslerinin yerini gösterirken, termal kamera ise sıcak su borusu, tesisatındaki kaçak noktalarını işaretlememizi sağlar. Sızıntıların nereden başladığını kızıl ötesi sinyal yayan bu makine ile direkt teşhis edebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment