pimaş boru kaçağı görüntüleme

Pimaş boru kaçağı görüntüleme tesisat firmaları servis ücreti ne kadar ? İstanbul Çözüm Merkezi 99 TL ye su kaçağı görüntüleme hizmeti vermektedir. Su kaçağı nasıl bulunur diye bir araştırma yaptınız karşınıza pek çok firma çıktı aklınız karıştı güvenilir firmalarla çalışın sorun tekrarı durumunda size geri servis verecek ekiplerimiz mevcuttur.

Pimaşların yıllar içerisinde yıpranmasının yanı sıra dışardan alınan darbeler sonucunda pimaşlarda çeşitli çatlamalar ve delinmeler meydana gelebilir. Bu durumda da pimaş içerisinden giden pis su dışarı çıkar ve kötü kokulara neden olabilir. Pimaştaki kaçak noktasını bulmak için pimaş boru kaçağı görüntüleme işlemi yapılarak kaçak noktası tespit edilebilir.

Pimaş Su Kaçağı Görüntüleme Servisi

Pimaş borular daha çok bina dışında kullanılan ve pis atık sularının kanalizasyona gitmesini sağlayan borulardır. Bu boruların zaman içerisinde yıpranması, içerisindeki atıkların borulara zarar vermesi veya dışardan yapılan müdahaleler nedeniyle borulara zarar verilmesi sonucu borularda hasarlar meydana gelerek çatlama ve delinmeler oluşabilir. Pimaş borularından dışarı çıkan pis sular kötü kokulara neden olarak insanları rahatsız eder. Pimaş boru kaçağı görüntüleme işlemi ile pimaş borularının içerisi özel kameralar ile kontrol edilebilir. Bunun için çağırdığınız ekibimiz pimaş borularını incelemek için belirli bir noktadan boru içerisine kameraları gönderir. Kameralar borular içerisinde hareket ederken alınan görüntü ise ekran yardımı ile çalışanlarımız tarafından detaylı bir şekilde incelenir. Bu inceleme sırasında borunun içerisindeki her bir nokta rahatlıkla görünebildiği için en ufak kaçak noktası dahi tespit edilebilir. Bunun yanında pimaşta birden fazla kaçak noktası var ise buda kolaylıkla tespit edilebilir. Bunların yanında pimaş içerisindeki tıkalı alanlar, tıkanması muhtemel olan alanlarda kolaylıkla tespit edilip görülebilir. Tıkalı alanlara ise o anda müdahale edilerek boruların içlerinin açılması sağlanır. Bu şekilde atıkların daha rahat ilerlemesi sağlanmış olur. Pimaş boru kaçağı görüntüleme işlemi sırasında tespit edilen kaçak noktalarının çözümü için küçük bir alanda yapılan kırma işlemi ile kaçak noktasının oradaki boru değiştirilir ve kullanıma hazır hale getirilir. Yapılan bu işlemler sonrası pimaş boruları sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam edilebilir.

Pimaş boru kaçağı görüntüleme işlemi ile pimaş borularının geçtiği her nokta detaylı bir şekilde incelenebilir. Özellikle büyük apartmanların kanalizasyon sistemine giden pimaşlarda yaşanan kaçak sorunlarının kısa sürede çözülmesi gerekir. Yoksa borular içerisinden çıkan suyun oluşturduğu koku bina sakinleri dışında etrafta yaşayan diğer kişileri de rahatsız edecektir.

Be the first to comment

Leave a comment