evdeki su kaçağı nasıl bulunur

Evdeki su kaçağı nasıl bulunur ? En ucuz su kaçağı tespiti yapan, uzman ekip, profesyonel cihazlarımız ile tesisattaki su kaçağını hiçbir yeri kırmadan bulma işlemleri uygulayarak sorunu saptıyor ve onarım çalışmalarını başlatıyoruz. Peki, cihazla evdeki su kaçağı nasıl bulunur ?

Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Evdeki su kaçağı nasıl bulunur alanında deneyimli kadromuz gider su borularında tıkanıklık, su sızıntılarının bulunması gibi alanlarda gelişmiş kamera cihazları ile gözlem yapmaktadır. Kanalizasyon, tuvalet, lavabo, yağmur su oluğu, balkon, bahçe giderini kırmadan su sızıntısı yerini bulmak için kanal içine yerleştirilecek kamera ve ışıklandırma işlemleri ile görüntüleri alırız. Bazen gider borusunda tıkanıklık sorunu oluşur ve zamanla geçeceğini düşünebilirsiniz. Fakat küçük küçük çatlamaya, kırılmaya başlaması ile alt kata lağım, tuvalet suyu akıyor gibi durumlar söz konusu olabilir. Lağım, tuvalet, gider borularını kırmadan tamir eden özel sıvı solüsyon kapatıcı işlemleri de tarafımızca bulunmaktadır ve hasar boyutunu cihazla saptandıktan sonra kaç para sorusu için ekiplerimiz size bir maliyet çıkartacaktır. Gelişmiş cihazla tarama yaptığımız için maliyetler klasik yöntemlere göre daha az olmaktadır. Hızlıca kaliteli evdeki su kaçağı nasıl bulunur işlemlerinde farklı örnekleri de sizlere anlatmak istiyoruz.

Evlerdeki su kaçağı nasıl bulunur ? Su kaçağı tespit cihazı nasıl kullanılır? Büyük masraflar, zararlar oluşturmadan, fayansları, duvarları kırmadan görünmeyen alanlardaki su kaçaklarının yerini saptamak için dedektör taraması yapabiliriz. Tesisatta su sızıntısı önleyici sıvı solüsyon kalorifer, kombi, sıcak, soğuk, gider su borusu gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Robotlu su tesisatı kaçağı tespit onarım işlemleri için cihazımız ilgili dairelerin su tesisat borusuna takılır ve basınç ölçümü yapılmaya başlanır. Her zaman zararsız teknikleri kullanırız ve eğer küçük bir damlacıktan daha büyük türde bir sızıntı varsa hangi tesisata ait olduğunu artık biliyoruz demektir. O daireye ulaşır ve fayans, duvarların içini ses makinesi ile tarar, bilgisayar verisi ile inceleriz. Makineyle tesisatı kırmadan kaçağı bulmanın yolu bu sistemlerden geçmektedir ve çok robotlu su kaçağı bulan tesisatçılar olarak çok vakit almadan işaretlemelerde bulunur ve kırılacak alanın boyutunu oldukça azaltırız. Buna her zaman gerek kalmaması ve sıvı kapatıcı işlemler ile evdeki su kaçağı nasıl bulunur alanında direkt tesisat içindeki hava boşluğu, sızıntı noktalarında sertleşen akıllı ilaçlar ile de tahribatsız, tadilatsız kaçak onarım işlemleri tarafımızca yapılabilir.

Evdeki su kaçağı nasıl bulunur ? Robotlu su kaçağı tespiti alanları nelerdir? Su sızıntısı tamiri işlemlerinde termal kameralı kaçak bulan tesisatçı olarak örneğin test pompası ile basınç testini uygulayabilir ve kalorifer, kombide su kaçağı var gibi konularda sızıntıyı doğrulayabiliriz. Suyun öbekleştiği ve tam olarak tesisattan sızdığı noktada ise termal kamera o bölgenin tam yerini duvarın, fayansın kırılması olmadan görmemizi sağlar. Profesyonel su kaçağı bulan su tesisatçısı su kaçağı nasıl bulunur alanında hayatınızı kolaylaştıracak pek çok standardı sizlere sunmakta ve garantili sonuçlar üretmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment