patlayan su borusunun yerini bulma

Patlayan su borusunun yerini bulma kameralı cihazla patlak boru tespiti yapan tesisat firmaları Çözüm Merkezi 99 TL eve servis vermektedir. Patlayan su borusu nasıl tamir edilir ? ilk önce yer tespiti yapılıp sadece patlayan kısım tamir edilir.

Patlayan su borusu kırmadan tamir etme ise kimyasal kapatıcı sıvılar ile kalorifer borularında yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bizi arayarak kombi kaçak kapama hakkında ücret bilgisi alabilirsiniz.

Cihazla Patlayan Su Borusunun Yerini Tespit Etme

Patlayan su borusunun yerini bulmak için servis veren İstanbul tesisat firmaları arasında Çözüm Merkezi 99 TL den başlayan fiyatlarla ve garantili servis imkanı ile yüzünüzü güldürüyor.

Kameralı patlayan su borusunun yerini bulma üst kattaki komşudan su sızıntısını garantili bulan servistir. Üst kat komşunun banyosundan, banyoma su akıyor, sızıntı var gibi sorunla mı karşı karşıyasınız. Evimi üst kattan su bastı ve ne yapmam gerekli diye mi düşünüyorsunuz. O halde gelişmiş cihazlarımız ile üst komşudan su kaçağı bulma için kırma dökme işlemleri oluşturmadan araştırma yapmamıza ne dersiniz?

Patlayan su borusunun yerini bulma üst kat komşunun tavanından su akmasını bulan, onaran servistir. Ne yapılması gerekir? Ekibimiz gelir ve komşunuzla ve sizin tesisatınızda araştırma yapar. Su vanası kapalı olduğu halde kurumuyor ise kombi vanasının da kapatılması ile su akışı duruyor ise bu tesisattan dolayı olabilir. Fakat basınç test ölçümü ile şebeke, kombi su kaçaklarının bulunmasını zaten yapabiliriz. Tesisatta ne kadar su eksilmesi var ve hangi daireye ait olduğu gözlenebilir. Yerinin tam bulunması için su sızdıran tesisat borusu için ekibimiz temiz su boruları için dıştan beton ve fayans içindeki şebeke hatları için ses dedektörü ve termal kamera iki cihazı birden kullanabilir. Kaçağın yeri ısı ve ses odaklı taranmasını sağlayacak bir yöntemdir. Cihazlarımız gürültü çıkarmaz ve hata payı olmadan sızıntı noktasını bulmamızı sağlar. Su eksilme durumunu da bilmemizden dolayı banyo kaçak onarıcı ilaç, kimyasal mı yoksa matkap ile kırılacak küçük bir bölge sonucunda onarım mı gibi karar aşamalarında doğru tercihlerde bulunabiliriz.

Patlayan su borusunun yerini bulma üst kattan su damlamasını bulan servistir. Üst kattan akan su sorunu için klozet, lavabo su kaçağı yerini gösteren özel kameralı su kaçağı tespiti cihazı ile gider kanalı içinden araştırma yapabileceğimizi biliyor musunuz? Gözlem yapılarak yerinden çıkan, parçalanan gider borusu net şekilde gözlenir. Betonarme, ahşap binalarda gider kanalında kaçak sorunu olması fark etmez. Cihazla sorunsuz araştırır ve garanti süreli su kaçağı bulan firmalar en mükemmel sonuçları oluştururuz.

Be the first to comment

Leave a comment