en ucuz su kaçağı tespiti

En ucuz su kaçağı tespiti yapan firma olan Çözüm Merkezi sizlere garantili olarak su arızalarının bulunması için gereken servisi vermektedir. Tam donanımlı servis araçları ile İstanbul geneli servis hizmeti sağlayan firmamızı arayarak su kaçakları hakkında geniş bilgiye ücretsiz sahip olabilirsiniz.

sukacagibulma

99 – 100 diyene DİKKAT !

99 TL su kaçağı tespiti veya 100 tl su kaçağı bulma yazan şahıslar vardır. Bunların tespit ile işi yok bunların amacı sadece cebinizdeki parayı alıp gitmek. Günde 5-6 kişiden bu şekilde çarpsa zaten yolunu buluyor sizin onarımınızla ilgilenmez komple tesisat yenileme fiyatını verir tespit ücretini alır gider. Peki kimlere güvenmelisiniz size fatura kesebilen , rapor yazabilien profesyonel cihazlar ile tepit yapan firmalar ilk tercihiniz olmalıdır.

Su kaçağı Nasıl Bulunmalıdır ?

Su kaçaklarını profesyonel cihazlar bulur ve bu işi kurumsal olarak yapan firmalardan yardım almanız önerilmektedir. Çözüm merkezi olarak su kaçağı tespitini uygun fiyatlara tam olarak yapmaktayız. Su kaçağı tamiri yaptığımız taktirde bir yıl boyunca garanti belgesi veriyoruz. Temis su borusu ( şebeke suyu ) kaçakları özel elektronik test pompaları ile kontrol edilir. Pis su giderleri özel 20 metrelik kamera sistemi ile kontrol edilir. Sıcak su kaçakları termal kamera sistemi ile bulunur. Temiz su ve sıcak su kaçak tespiti tek fayansta bulunur. Gider bağlantı kaçakları bölgesel bulunur tamiri o bölgenin bağlantı boruları sökülerek yapılır. Çözüm merkezi olarak yapılan her işin raporu bilgisayarlarımızda saklanır nerde ne işlem yaptığımızı kısa sürede çıkartabiliriz. Çalışan personellerin hepsi sigortalıdır aracı kullanarak asla iş yapmayız.

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a comment