Koşuyolu Su Kaçağı Tespiti 99 TL 0216 612 55 90

Koşuyolu su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamızda akustik su kaçağı bulma cihazları ve termal kamera sistemleri ile noktasal arıza tespiti yapmaktayız. Su kaçağı nasıl bulunur sorusunun cevabıda bu cihazlarımızda saklı bizi arayın.

Alt komşunun tavanında su sızıntısı oluştu ise acil önem alınması gerekir ! Firmamızı arayarak cihazlı su arıza tespiti yaptırabilirsiniz üstelik aynı gün acil servis imkanı vardır.

Kırmadan Su Kaçaklarını Buluyoruz

Koşuyolu cihazla su kaçağı tespiti işlemlerinde kesin bilgiler ışığında yaşam alanlarınızdaki ilgili tüm tesisatlar tamamen taranacaktır. Analizine güvendiğimiz aygıtlarımız ile artık boru yerlerinden sıkıntı olanlarına, sızdıran kısmın nereye ait olduğunu, hangi kısmı delmemiz gerektiğini bulabiliyoruz.

Koşuyolu su kaçakları

Koşuyolu su kaçağı tespiti tarama faaliyetlerimiz beton içleri, kirişler, tuğla aralıkları, zemin, duvar ve tavanda herhangi bir kısımda devam ediyor. Tarama işlemleri için sinyal teknolojisini kullanıyoruz. Örneğin radyo frekans sinyali ile ses analizleri boru içindeki hava ve suyun geçmesinde oluşturduğu gürültü ile bulabilirken, boruların tam yerleri ve ısı derecelerini, sızıntılarını ise termal kamera yani kızıl ötesi teknolojisi ile tamamlamaktayız. Bu iki cihaz ile tesisatlardaki dıştan analiz ile beton, tuğla, fayans gibi alanları kırmadan analizi tamamlayan nadir firmalardan bir tanesiyiz. Örnek kullanım alanı banyo içleri olabilir. Her türlü atık gider hatları da bunlara dahildir. Ayrıca temiz su hatlarının dıştan ses analizleri ile kaçak yerleri de bu şekilde bulunabilir. Atık yoğunluğu fazla olan bir gider içinde zamanla o kısımda atık maddeler dışarı çıkabilir ve bir yerde toplanmaya başlayabilir. Sızdırmadan sonra beton içleri bir hayli ıslanır ve bir noktadan sonra su damlacıklar halinde bir yerden görünmeye başlar. O görünün kısım direkt orda kaçak olduğu anlamına gelmez. Daha geride veya farklı bir yerdeki borudaki sızıntının eseri olabilir. Biz cihazlarımızla bu iki yer arasındaki farkı bulmakla birlikte gün içi tüm faaliyetleri tamamlamaktayız.

Koşuyolu su kaçağı tespiti her zaman cazip fiyatlar ile çalışır ve bazen de kampanyalı tarifeleri sizlere sunarak kesenize her zaman dost olur.

Be the first to comment

Leave a comment