bostancı su kaçağı tespiti

Bostancı su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamızda gelişmiş su kaçağı bulma cihazları ile hizmet 99 TL dir. Su kaçağı nasıl bulunur ? Elbette kırmadan özel kamera sistemleri ile Çözüm Merkezi garantisi altında bulunur.

Alt komşunuza su damlama şikayeti ile kapınız çaldı ve canınız sıkıldı evi kırdıracaksınız inşaat pisliği hanımların korkulu rüyasıdır. Bu tür tadilat sürecinden geçmenize gerek yok su kaçağı tespiti cihazlarımız ile arıza yapan boru noktasal olarak belirlenmektedir.

bostancı su kaçakları

Bostancı Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Bostancı su kaçağı tespiti ile ani yükselen ve bir türlü sebebini çözemediğiniz su faturalarına son diyebiliriz. Kaçak miktarı yoğun şekilde akıyor olsa elbette apartmanda bir hayli bölgeyi su basabileceği anlamını çıkartabiliriz. Fakat tiz bir şekilde tazyikli fakat sesi de çok gür olmayan sızıntıları anlamak için duvar içi dinleme aygıtları kullanmak şarttır ve biz böyle sistemler ile takviye çalışmalar yapmaktayız.

Bostancı su kaçağı tespiti imkânlarımız ile sayısız olasılığa net cevaplar verebilmekteyiz. Temiz (sıcak ve soğuk sistem) atık (gider bölgeleri) gibi alanlarda evinizde 10’larca boru yol haritası olabilir. Bizim bu haritayı elde etmemiz birkaç saniye sürer. Örneğin banyonuzdaki tuvaleti ele alalım. Koku yaptığını düşünüyorsunuz. Klozete ve biraz zemin kısmındaki etrafına cihazımızı tutarak oradaki boru kısımlarını görürüz. Özellikle sadece sifonu çekerek eğer sızıntı yapan yer varsa su hareketinden (sıcaklık) dolayı oluşabilecek farklılıktan hemen önlem alabiliriz. Biz işaretlemeyi cihazlarımız ile yerine getirirken siz isterseniz kahvenizi yudumlayın isterseniz, ustalarımızın çalışma şekillerini takip edin. Konum belirlemenin tamamlandığını düşünelim. Yanımızda her zaman matkap getiririz ve amacımız bir miktar delme işlemi yapmaktır. Bunu uygulamamız ile birlikte sifonu isterseniz tekrar açarız ve sizde oradaki su kaçağı hemen görürsünüz. Biz şeffaf şekilde çalışan bir firmayız ve müşterilerimizin tesisatları için en gerekli hayati önlemleri almaya devam ediyoruz. Sizde tesisatlarınızı özelikle evinizde maddi kayıp oluşma ihtimalini göz önüne almak istemiyorsanız bizleri mutlaka arayınız.

Bostancı su kaçağı tespiti olarak burnunuza gelen atık kokularının tam olarak yerini bulamadığınız için sürekli aynı sıkıntıyı çekmenize firmamız ile son verebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment