kırmadan su akıntısı bulma

Çözüm Tesisat kırmadan su akıntısı bulmak ve tamiri için İstanbul genelinde kameralı cihazla servis vermektedir. Daire tesisatında kırmadan dökmeden su akıntısı bulma için firmamızı arayabilirsiniz.

Kırmadan su akıntısı bulma için kameralı cihazla tespit yapan tesisat firması İstanbul genelinde aynı gün hizmet garantisi vermektedir. Kırmadan su akıntısı anlaşılır mı sorularının cevabı bu sayfada yer almaktadır. Kırmadan önce yapılan tespitle su akıntısı anlaşılır ancak gereken cihazlar ve profesyonel firma ile çalışmanız şarttır.

Kırmadan su akıntısı bulma denilince akılınız farklı şeyler gelebilir. Bu işlem nasıl yapılacak, güvenilir mi? Özellikle evin beyleri masrafı ne olacak diye düşünebilirler. Aslında ilk başlarda birçok kişi duyunca bu işin gerçekten yapılıp yapılmadığı konusunda bilgi sahibi olmak isterler. Bizde size kırmadan su akıntısı bulma nasıl bir işlemdir gerçekten böyle bir uygulama var mıdır şöyle açıklayalım.

Kırmadan Su Akıntısı Tespiti

Son zamanlarda tesisatçıların tabelalarına baktığınızda, el ilanlarını incelediğinizde yani bunları tesadüfen bile görmüş olsanız kırmadan su akıntısı tespit yapıldığına dair reklamlar görürsünüz. Tabi bunları ilk başta önemsemeseniz de bir tesisat sorunu yaşadığınızda banyo, mutfak veya kalorifer tesisatında yaşadığınız bir kaçak probleminde işte zamanında dikkatinizi çekmeyen o reklamlar şimdi aklınıza gelecektir ve iyi bir firma aramaya, kırmadan su akıntısı tespiti yaptırmak için çözüm aramaya başlayacaksınız.

Kırmadan su akıntısı bulma için kullandığımız dinleme cihazı, kamera, özel termal kamera ve test pompaları bizlere yardımcı olmaktadır. Bu cihazlar il kaçak araması yaparken tesisatınızın genel yapısına, zemine ve duvarlara hiçbir zarar vermemekteyiz. Dinleme cihazları ile sadece zemin üzerinde ve duvarlarda kaçağın oluşturduğu sesi duymaya çalışıyoruz. Kaçak noktası ne kadar küçük olsa da çıkardığı ses bu cihaz sayesinde kolayca duyulabilir. Kameralar ise pis atık su borularındaki kaçak noktalarını bulmak için kullandığımız aletlerdir. Giderlerden boru içerisine gönderdiğimiz kameralar kaçağın olduğu noktayı bulup öğrenmemize yardımcı olmaktadır. Kaçağın olduğu noktayı bulmak için kullandığımız bir diğer cihaz ise özel termal kameralardır. Sıcak su borularında kullandığımız bu kameralar kaçağın olduğu noktayı bulmamıza yardımcı olmaktadır. Suyun basıncını ölçmek için ise test pompaları kullanılmaktadır. Bu sayede kaçağın oluşturduğu noktadan çıkan suyun seviyesini düşürmüşse anlaşılır ve kaçak tespiti için bu alanda çalışmalar yapılır. Bütün bu aletler kırmadan su akıntısı tespiti için işimizi kolaylaştırırken zahmetsiz bir şekilde kaçağın olduğu noktayı tespit etmemize yardımcı olur.

Kırmadan su akıntısı bulma için yaptığımız bu çalışmalar sırasında herhangi bir şekilde zemine ve duvarlara zarar vermediğimiz için bir tadilat işi de ortaya çıkmaz. Bu sayede de sizin için yüklü bir tadilat masrafı oluşmaz.

Be the first to comment

Leave a comment