kimyasalla borudaki kaçağı kapatma

Kimyasalla borudaki kaçağı kapatma firmaları şirketleri başında Çözüm Tesisat aynı gün içinde 1 yıl garantili İstanbul geneli servis vermektedir. Çözüm Merkezi 5 şube 9 servis aracı ile kombi tesisat kaçakları kapama ve giderme hizmet uygulaması yapmaktadır.

Kimyasalla borudaki kaçağı kapatma ile kaloriferdeki suda bazı ölçümleri bar saati ve diğer cihazlar ile yaparak ekleyeceğimiz bu kimyasal ile sızdıran peteklerdeki su kaybını durdurma işlemlerini yapabiliriz. Petekteki su ile temas ettiği anda suyun kaloriferden dışarı aktığı yeri kimyasal ile kapatma işlemi akıllı ilaçlar ile yapılabilmektedir. Öncesine ve sonrasına dair basınç ölçümleri ile ne kadar etkili sonuçlar aldığımızı test edebiliriz.

Kombi Su Kaçağı Giderme Sıvısı

Petek ve kombi su tesisatındaki kaçakları onarmak için farklı kimyasal ilaçlar vardır. Peteklerde kullanılan ilaç ile suyu boşa akıtan ve devamlı kombi ile peteklere su eklenmesi problemi yaşadığınız şartlara son vermek elinizdedir. Sıklıkla petekteki suyun eksilmesini önlemek için petek kenarından ilave edilen sıvıları kullanmaktayız. Su nasıl dışarı akıyorsa, kimyasal o kısmı bulacak ve oksijen ile tam teması haline katı forma dönüşmeye başlayacaktır. Ardından tek yapılması gereken birazdan tekrar basınç oranlarına bakmak ve alakalı sorunların tamamen durduğundan emin olmamız gerekir. Test pompası ile su borusundaki basıncı ölçümlemek ve ardından su tesisatı için ilaç ekleyerek oradaki kayıpların önüne geçmekte yine hasarsız olarak tesisat borularında onarım anlamına gelmektedir.

Kimyasalla borudaki kaçağı kapatma güvenilir ve hemen işe yarayabilecek ürünler kullanılmasına önem veriyoruz. Denediğimiz kimyasal sıvıların pek çok binada olumlu sonuçlarını gördük. Ayrıca su sızıntısı yapan borular için garanti veren tesisat firmasıyız. Su kaçak yapan boruları sigorta şirketi desteği sunan tesisat firması ile çözmeyi isteyebilirsiniz. Binanız sigortalı değilse bile bizi aramanızda sakınca yoktur, hizmet vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment