Kırmadan su akıntısı anlaşılırmı

Kırmadan su akıntısı anlaşılırmı ? Çözüm Tesisat olarak kamera sistemleri , dinleme cihazları kullanarak su kaçağı tespiti servisi sunuyoruz. İstanbul genelinde 9 servis aracı 4 şube ile hizmetinizdeyiz.

Evde bir su kaçağı problemi var ise bizi arayın kırmadan noktasal su kaçağı tespiti yapıp kaçak olan yeri belirleyelim. Onarımı içinde fiyat verip onay aldıktan sonra 1 yıl garantili bir şekilde yapalım. Sıradan tesisatçıların çözüm bulamadığı problemleri biz çözüyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Alt kata su kaçağı veya kendi dairenizde kabarmalar meydana gelebilir. Bu gibi durumların biri veya birden fazlası ile karşılaştığınızda kırmadan su akıntısı anlaşılır mı konusunda ciddi anlamda düşünmeye başlamalısınız, çünkü bazı su kaçakları kendini belli bir süreden sonra gösterir. Bu kaçağın büyüklüğüne göre değişiklik gösteren bir konu olmakla beraber en garantili yöntem su kaçağının belirlenmesi için vananın kapatılması ve sayacın üzerindeki rakamların bir süre sonra değişip değişmediğinin gözlemlenmesidir. Bu gibi durumlarda kısa vadede su kaçağı tespiti işlemi yaptırmalı ve sorunun kaynağına ulaşmalısınız. Aksi durumlar yaşadığınız ortamda küf, rutubet ve buna bağlı olarak duvardaki boya kabarmaları, duvarda şişmeler, pis koku gibi birçok soruna neden olabilmektedir. Ayrıca bu gibi durumlar bazen sizden kaynaklı bir durum olmayabilir. İlk maddede belirttiğimiz gibi tavanda damlalar şeklinde veya kararmalar şeklinde meydana gelen su kaçağı sorunları yukarı komşunuz kaynaklıdır. Bu gibi durumlar genellikle tuvalet, banyo ve mutfak gibi ıslak zeminlerin tavanlarında kendini göstermektedir.

Kırmadan su akıntısı anlaşılırmı sorusunun cevabı evet anlaşılır bizi arayın kameralı cihazlarla noktasal tespit yapalım.

Be the first to comment

Leave a comment